Craig FergusonI

8,1
664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Craig Ferguson

wie ktoś gdzie można oglądać odcinki LLS w całości? na stronie cbs mi nie działają:(

Elinor

Na najbardziej znanym portalu z filmikami, kanał Malinky2Stoatir ;)

Pozdrawiam

ufolb

Ten kanał jest świetny, obejrzałam na nim wszystkie odcinki od półtora roku, polecam :)

Elinor

właśnie zacząłem oglądać jego program na bieżąco, koleś jest genialny! Przebija nawet program lettermana :)

drivt

Prawda jest taka, że praktycznie prawie każdy rozrywkowy talk-show przebija program Lettermana. Nie to, że sam show jest zły, tylko jego dupkowaty prowadzący. No, przynajmniej Letterman nie obraził się za Craigowe żarty o pewnym skandalu...
Co do dostępności LLS, wyżej wymieniony kanał został zawieszony, ale całe szczęście ta sama osoba założyła nowe konto o nazwie "TVsCraigFerguson"

Tender_L

Letterman sam w sobie nie jest zły powiedziałbym jest to już pewnego rodzaju ikona amerykańskiej telewizji, dużo bardziej wole oglądać jego show niż chociażby Tonight Show z Jayem Leno którego kompletnie nie trawie. Trzeba jednak przyznać ze Letterman w porównaniu z Fergusonem czy Conanem O'Brienem wypada słabo :)

drivt

wg mnie letterman przeprowadza najlepsze wywiady. gości traktują go najbardziej serio i podchodzą z dużym respektem. craig jest przezabawny, szczególnie w duecie z kristen bell. conan fallon i kimmel też dają radę i to bardzo. leno powinien spadać.

krupy

odcinki z rashidą jones rowniez sa swietne :)

bilson

ja kocham 'szkockie' odcinki. najbardziej z Ewanem McGregorem czy Gerared Butlerem :D

Tender_L

zarty o jakim skandalu?

krupy

Taki skandal, o którym już chyba nikt nie pamięta ;). W każdym razie- kilka lat temu ktoś szantażował Lettermana, ale Letterman zaoszczędził 2 mln dolarów ujawniając podczas swojego programu, że sypiał ze swoimi pracownicami.

Elinor

odcinki na bierzaco umieszcza tez na youtube TefaDevilAgain

Elinor

dla potomnych, na cbs.com mozna ogladac jak sie uzyje vpna z USA, np. za free getusvpn . com i lukamy w HD, gdyby komuś VPN przycinał na wersji HD, można spokojnie go rozłączyć PO uruchomieniu streama, stream sie przełączy na Wasze oryginalne IP i będzie dalej ładnie działał z Waszego łącza - adblock musi być OFF, zeby działało cokolwiek z cbs.com i trzeba pamiętać, że hasło do VPN się zmienia co jakis czas - uroki free usługi, ale jakość oglądania o niebo lepsza niż na YT - nawet pomijając reklamy, które nie trwają tyle co na TVN, a po 15-30s.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones