Cynthia Rothrock

Cynthia Ann Christine Rothrock

7,2
617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cynthia Rothrock

4 maja, na spotkaniu w Jelczu :D

frycek49

Dzięki za info. Przydałoby się pójść, tylko, że mnie interesuje jedynie samo spotkanie z nią, nie udział w seminarium. Muszę jakoś pokombinować. A ty? Idziesz?

rockystallion

Do Jelcza z dolnego śląska trochę daleko...

frycek49

Nie rozumiem. Jelcz-Laskowice jest na dolnym śląsku.

rockystallion

Tak czy inaczej daleko od mojego miasta.

rockystallion

Myślę, że nie będzie wielu chętnych, kojarzą ją raczej tylko fani filmów b-VHS z lat 80. Jelcz małe miasto, o imprezie nie jest głośno, gdybym tu nie wszedł to bym nawet nie wiedział, że przyjeżdża. A że to nie jest gwiazdka Nickelodeona to nie będzie miała 10 goryli (zresztą po co jej, skoro ona sama położyłaby ich jedną ręką). Jak patrzę na jej Fb, to raczej nie ma chyba problemów żeby gadać z fanami

W sumie mógłbym się wybrać, ale nie wiem za bardzo po co, skoro wpadłem na nią po raz pierwszy kilka miesięcy temu, a do lat 80. nie mam nostalgii, bo urodziłem się na początku następnej dekady

debonair

Jak udało ci się na nią wpaść po raz pierwszy? :)

rockystallion

Bodajże w "No Retreat No Surrender 2" albo którymś filmie z Bolo, potem trafiłem na artykuł WP, herosi lat 80. , a że mam czasem fazy na filmy kopane to stwierdziłem, że zobaczę coś z nią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones