DJ Shadow

Joshua Paul Davis

5,6
7 ocen muzyki
powrót do forum osoby DJ Shadow

Ten facet jest genialny!! Przy takich kawałkach jak: Midnight in a Percect World, What does your soul look like, Drums of death, Stem long Stem (mój ulubiony:)) czy Mongrel -można poprostu "odlecieć"...!!! Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie można jego twórczości zaszufladkować do konkretnego gatunku muzycznego.

ObserwatoR

masz racje a już po obejżeniu video koncertu (2h na bezdechu)szczena opada za tym stołem dj skim to on ma jak w kokpicie boeinga duży respect

stopa222

i jak tu się nie zgodzić? Genialny pod każdym względem.

użytkownik usunięty
ObserwatoR

a jednak sa tu jakies osoby z odrobina dobrego gustu... podpisuje sie pod powyzszym ;)

ObserwatoR

To jeszcze ja napisze ze polecam: Six days(orginal i remix), Meets his maker, Midnight in a Percect World :D

ObserwatoR

widzę, że wszyscy zajarani Endtroducing. Dla mnie prawdziwe perełki z tego albumu to Building Steam With A Grain Of Salt [co za klimaaaaaat], Mutual Slomp i coś, co kocha każdy tancerz bboyinfu - ORGAN DONOR! :-)

ObserwatoR

Ja przy "The Number Song" i "Organ Donor " mam lekkie ADHD :)
ale uspokajam się po "Midnight in a Perfect World" i "What Does Your Soul Look Like"

ObserwatoR

trudno jest usiedzieć spokojnie słuchając jego muzyki. Tak, bez słów do opisania, był dla mnie inspiracją do rozwijania mojego projektu muzycznego i zachowałam w nim jego kolekcję. Chcę się udostępnić, aby wszyscy wiedzieli więcej, mój projekt jest bezpłatny. Każdy może mnie podzielić i wesprzeć podczas przeżywania dzwonkinatelefonpl

ObserwatoR

trudno jest usiedzieć spokojnie słuchając jego muzyki. Tak, bez słów do opisania, był dla mnie inspiracją do rozwijania mojego projektu muzycznego i zachowałam w nim jego kolekcję. Chcę się udostępnić, aby wszyscy wiedzieli więcej, mój projekt jest bezpłatny. Każdy może mnie podzielić i wesprzeć podczas przeżywania dzwonkinatelefonpl

ObserwatoR

trudno jest usiedzieć spokojnie słuchając jego muzyki. Tak, bez słów do opisania, był dla mnie inspiracją do rozwijania mojego projektu muzycznego i zachowałam w nim jego kolekcję. Chcę się udostępnić, aby wszyscy wiedzieli więcej, mój projekt jest bezpłatny. Każdy może mnie podzielić i wesprzeć podczas przeżywania dzwonkinatelefonpl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones