DMX

Earl Simmons

7,5
1 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby DMX

Oceniając go w kategoriach muzyki jaką tworzy daje 8,5, w kategoriach filmów w których grał daje 3

sajangoku

Dla mnie jest dobry zarówno jako raper jak i aktor:)

sajangoku

Ze wszystkich czarnych raperów grających w filmach to jest chyba jednak najlepszy. I styka;]

sajangoku

Szczerze mówiąc , to nie można być dobrym w dwóch rzeczach tj. muzyka i aktorstwo. Co prawda przyznaję rację , że kiepsko gra , ale i tak lubię go oglądać ;]

sajangoku

Wg mnie jest jednym z lepszych aktorów-raperów. Na pewno jest bardziej uzdolniony pod względem aktorskim od Ice T, Master P, Ja-Rule'a lub Snoop Dogg'a. Jednak do poziomu 2Paca czy Ice Cube'a troche mu brakuje

Gh0st

aktorem jest dobrym naprawde mysle ze ze wszystkich raperow on i snoop trzymaja dobry poziom aktorski reszta togra tylko dlatego ze jest poprostu znana chociaz 2pac tez mial duzy talent aktorski pozdro

sajangoku

jedynym lepszyn od niego czarnoskórym raperm grających w filmach jest ice cube

Dawidek_2

Nie znasz sie na aktorstwie Ice cube gra na bardzo wysokim poziomie ale jego mimika ciągle ta sama
Dmx Jest lepszy niewiele ale lepszy I jest o wiele lepszym raperem
Co nie znaczy że ice cube jest zły Też jest zajebisty Pozdrawiam fanów;]

Pan_Pomian

Raper tak aktor średnio ale i tak najlepszy z innych raperów filmowców :)

aterazione

Jak dla mnie DMX jest jednym z lepszych raperów reprezentujących USA.
Jako aktor jest nieco gorszy.Jednak ja i tak w miarę go lubię.

Myślę że ICE CUBE i Ja rule wiodą prym jeśli chodzi o aktorstwo.

*TookI*

Ja tam nic nie rozumiem z tego rapu - żeby nie polskie białasy to bym tych piosenek nie usłyszał! Nasłuchali się go i stali się agresywni ale chłopcy grzeczni są z reguły!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones