DMX

Earl Simmons

7,5
1 030 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby DMX

ani to aktor ani to raper... komercyjny szajs nic więcej.. wu tang krs one jeru to jest hi hop klasyk kanon a on jak dla mnie rozmienia sie tylko na drobne tak samo jak 50 cent snop doog i paru innych pseudo gangserów PEACE

DLoN92

Weź sie człowieku nie odzywaj, jak sie na rapie nie znasz! Znakomity raper, ni gorszy aktor, świetny glos, jest w moim op3 najlepszych !

qwanell

niby na czym sie nie znam.. najlepszy to on jest może na MTV i vivie obok pół dolarowca i szczupłego dooga..

DLoN92

50cent i snoopy są jak dla mnie do dupy.. ale DMX DLA MNIE to jeden z najlepszych amerykańskich raperów

DLoN92

Stary posłuchaj go trochę, a nie odrazu oceniasz.

Ja też szanuje KRS-One'a( wg. mnie jeden, z najlepszych), ale DMX to jest poprostu klasa sama w sobie. Jego głos jest genialny.

PS: Jeszcze DMX'a na Vivie nie widziałem.

PS2: Respekt dla Ciebie, za hejtowanie 50 Grosza.

DLoN92

"DoOga" Tu wlaśnie sie podpisujesz pod swoją znajomością rapu.

The_Professor

Dokładnie. Ten koleś to kanon tego gatunku. Ignorancja aż w oczy kłuje.

użytkownik usunięty
DLoN92

Zgadzam się z Tobą ale nie we wszystkim...

Słaby aktor nawet bardzo, w niektórych kreacjach zagrał kiepsko a o Bestii nie wspomnę beka niesamowita jest z niego w tym ;D

Ale czy słaby raper?? Rozumiem, że jarasz się innymi klimatami też w sumie wole Kris'a od niego ale jeśli chodzi imprezowe kawałki ma sporo bardzo dobrych + specyficzna barwa głosu, łatwo rozpoznawalna niczym w stylu Pana "Funk Doctor Spock" ;] heh

A swoją drogą w rapie zawsze chodziło o $bendżaminsy$ (przypomnij sobie Kurtis'a Blow) i tylko w zacofanej Polsce pełnych napinaczy i zacofanych underground'owców liczy się "podziemie, ulica i prawda i goła dupa" bo jak z jakimś fochem nie chcą zarabiać na tym. Trzeba się otworzyć na zjawisko jakim jest RAP moim zdaniem. Prawda dzisiejszy rap typu 50 Cent to współczesny pop jednak jego też można czasami posłuchać;) Ja nie staram się ograniczać i spinać bo ktoś chce za to brać hajs i się do tego przyznaje (ma do tego prawo). Aktualnie słucham takich rzeczy które nie wychodzą nawet w tysiącach egzemplarzy ale czasem lubię posłuchać czegoś komercyjnego bo poziom muzyczny jaki prezentuje "sprzedajny syf" zza oceanu w porównaniu do tego co mamy w Polsce hmmmm sam widzisz :)

Reasumując Dark Man wg mnie jako raper trzyma poziom chociażby jego "Wielka Depresja" i całe Ruff Riders. Jako aktor natomiast tylko w Cradle 2 The... jego brak talentu aktorskiego aż tak nie raził:) do Paca nie ma porównania.

ok szanuje licze sie z waszym zdaniem :) wyciągne z tego jakies wnioski na przyszłość, jest w tym sporo racji :D

DLoN92

Nie rozumiem, skąd twierdzenie, że jest kiepskim raperem. Ma wszytko co potrzeba : mocny głos, giętkie flow i umie składać rymy. Czego chcieć więcej od rapera?

DLoN92

Z tym, że DMX jest kiepskim raperem to się mogę zgodzić. Ale,że jest słabym raperem?!! Każdy ma inny gust, ale on nie nawija o jakiś pierdołach jak, np. Lil wayne. To tak jakby powiedzieć, że Sebastian Loeb
jest słabym kierowcą rajdowym:D

rWiejo

Przepraszam, chciałem napisać kiepskim aktorem:)

DLoN92

to wymień jakiegoś aktora,którego byś ocenił na 10

DLoN92

1.DMX nie jest jak West Coast nie spiewa ,że i'm a G(gangster) jak dr.dre ,snoop dogg, kurupt, eazy-e ,50cent,The Game i dużo innych
wszyscy wpie*dol by dostali oprócz dre 50cent i the game :D
2.Według ciebie jest tylko Tupac najlepszy?.DMX przeją króla po smierci Tupaca Shakur
3.DMX nie reprezentuje ani east ani west żadna wojna,tylko boga(od 2006) i Peace

The_Dog16

przezabawny post. dz.

Lance_Vance

a co powiedz ,że niema w tym prawdy to cię wyśmieję w 2006 wydał " Lord Give me a sign" w tym jest uukrty przekaz
jeśli kumasz to będziesz wiedział o co mi chodzi z KIILLUMINATI

DLoN92

DMX to nie tylko hip hop, ale też hardcore rap i dark hip hop. mroczny typ rapu i mocne teksty. rymy są dobrze dopasowane. wystarczy wsłuchać sie we freestyle a nie słuchać teledysków które mają najwiecej wyświetleń.
"I'm Gonna Crawl"
"X Is Coming"
"Soldier"
"Born Loser"
"Drug Shit (freestyle)"
"Make A Move"
"A Minute For You Son"
to pare dowodów na to że DMX ma talent do układania historii i rymów. nie rywalizuje z zachodnim wybrzeżem ani nie przechwala sie że mieszka w nowym yorku. jego styl rapowania jest agresywny i impulsywny. napewno nie komercyjny, dlatego wyraże sie delikatnie: NIE P.I.E.R.D.O.L O RAPIE JAK NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO.

Ronnie8

dmx słaby hahaha
aktor za dobry to on nie jest chociaż oglądałem tylko od kołyski aż po grób i słyszałem że to jego najlepsza rola którą i tak mnie nie zachwycił
natomiast raper to jest akurat jeden z najlepszych żyjących ;P

DLoN92

Co do aktorstwa DMXa to nie będę się wypowiadał ale jeśli uważasz, że on jest gównianym raperem to się nie znasz po prostu wystarczająco na rapie. Nikt kto to ogarnia choć troche nie nazwie słabym raperem DMXa. Nawet jakby ktoś nie lubił klimatów w jakich nagrywa to tych skillsów i tego jednego z najbardziej charakterystycznych stylu w rapie nie da się ominąć, to każdy widzi. Więc nie masz racji.

The_Dog16 - DMX jest ze wschodniego wybrzeża gdyż wychowywał w Yonkers (o ile się nie mylę).

kubafilmoogladacz

urodzony w baltimore
mieszka w Yonkers (Yonkers - miasto w USA, w stanie Nowy Jork, nad rzeką Hudson)
z tego co wiem to NY to wschodnia część USA

kubafilmoogladacz

Po za tym widać po stylu, że pochodzi z East nie z West.
West Coast słynie z tego, że sami sobie mówią że są najlepsi.
w East są raperzy lepsi od nich a nawet złota nie dostają, jedynie przez co puszczają to gówno w radiu
z west coast to przez ich bity. To samo pół dolara pokazał, że rap może być bez sensu. Zbyt wielu przereklamowanych MC. Ich rymy są nie standardowe, fałszywe supergwiazdy.
DMX ma szacunek pokazał, że rap można robić z pasją nie dla kasy 3 albumów nie wydał.
a kto tak nie twierdzi to jest głupcem na całe życie bo jak tak nie twierdzisz to się sprzeczasz z zdaniem KRS-On'a, Gdzie dmx i krs mieli wywiad ;-)
a jak to jebną KRS : Możesz być platynowy czy złoty, gorący lub chłodny, lecz to jaki masz szacunek to jest underground

kubafilmoogladacz

DMX 6 Grudnia wyda swój nowy album " Redemption Of The Beast"
Na płycie będą tacy artyści jak Tyrese , The LOX , Drag-On , Busta Rhymes , Jennifer Hudson , Keyshia Cole , jak również Sean Kingston , TI , Scarface , Bloodline artystów i innych osób. Jego długoletni przyjaciel Swizz Beatz wyprodukował kilka utworów na ten album. Dame Grease , Deezle , Snagz, Bary Devne i Jim Jonsin również produkowane na płytę.
Zróbmy mu prezent na urodziny 18grudnia i kupmy jego nowy album :-)))))

DLoN92

oto co sądzę o:
50cent ,Dr.Dre, Snoop Dogg, Lil Wayne, Soulja BOY - THAT'S SAME SHIT!
ah te teksty są prześmieszne
są naciągane, jak bajeczki
ten styl i to co przekazuje on w kawałkach jest tandetne
puszczają takich jak on w radiu z powodu bitów
ta sława i imienia, lecz te wasze teksty kuleją.
Raperzy stoją twardo i rymują to czego sami nie napisali, lecz nadal nazywają siebie MC...
Proszę jak by to miało wyglądać....
I don't understand it
i to nie Hejtowanie tylko krytyka, gdyż hejter różni się od krytyka tym ,że nie ma argumentów dla, którego by mógł stwierdzić ten ktoś jest DO DUPY !.
Moim powołaniem jest to, by tępić zidiociałych raperów.

DLoN92

Co to wogule ma znaczyć takie zachowanie , do niczego . to co najwyżej możesz być ty tak właśnie ty DLoN92 ok wyraziłeś swoją opinie i chcesz jeszcze narzucić ją innym, co ty wogule wiesz o rapie. Jeżeli ktoś pisze że DMX jest do niczego to świadczy tylko i wyłącznie o tym że nie jest w temacie DMX to klasyka wkurza mnie to że ktoś nie ma pojęcia a wypisuje mydlany shit .Wolisz słuchać Justina,pewno, ok tylko szczerze mam do daleko w poważaniu nie podoba się po kij wchodzisz na profil i wodę mącisz pozdrawiam i idź oglądnąć pokemony może przypadnie Ci coś do gustu Bang Bang.

BIGSTARXBOX

Drewno.

DLoN92

powiedz jeszcze ze 2 pac jest osobą która sie rozmienia to Cie jeszcze bardziej wyśmieje, ku*wa większych głupot nie słyszałem haha :D ja nie mam pytan :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones