Damon Albarn

7,3
48 ocen muzyki
powrót do forum osoby Damon Albarn

Tyle tu pytań, textów dotyczących zespołu ... no to chyba nic sie nie stanie jak zapytam o piosenkę ... a raczej tłumaczenie textu - Song 2 ... nie ma tłumaczeń w necie , a nie mogę przetłumaczyć ... np. "... I got my head checked ..." , "... It wasn't easy / But nothing is / no ..."
Ma ktoś tłumaczenie ?!

CiHa

Jak nie ma jak są, źle szukałaś ,I got my head checked znaczy sprawdziłem sobie głowę,nie było łatwo ,ale nic nie jest ,tu masz cały tekst http://www.empe3.net/tlumaczenia.php?id=1222

Rashida

Ouu ... :/ a jednak ...
No ale w sumie ... jakieś to tłumaczenie nie wydaje mi się najlepsze ... Ale - I Thank you very much :D

użytkownik usunięty
CiHa

To tłumaczenie jest bardzo dosłowne i ja lubię takie tłumaczenia ;-) ( dlatego nigdy nie czytam tłumaczeń wierszy, bo to bez sensu...autor i tłumacz tworzą 2 różne wiersze).
A ponadto...chyba dobrze wiedzieć jak przedstawia się tekst w polskim języku ;-)

o tak ... co do tłumaczeń wierszy to się zgadzam ... a jak sie jeszcze przeczyta kilka tłumaczeń tego samego wiersza ... nieraz można zwątpić że to ten sam wiersz ... :/
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones