Dane Cook

Dane Jeffrey Cook

7,2
1 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dane Cook

To jeden z najsmiesniejszych komików jakich znam. Jego poczucie humoru jest proste i zarazem rozwalające. Na scenie w showach typu Comedy Central czesto zachowuje się jak psychopata za co go chyba najbardziej cenie :). Polecam Obejrzeć jego gagi z Comedy Central.

vargadamasta

Zgadzam się. On po prostu wymiata :) Polecam gorąco jego dwa albumy Harmful if Swallowed i retaliation. Po prostu bomba :) Najlepszy komik jakiego znam!!!

brzezinski_adam

musze przyznac racje. Dane jest naprawde dobry, mi sie podoba jego program jaki przedsytawil w "Vicious Circle". POLECAM

vargadamasta

Niestety, uważam, że tytułowanie tego pana 'komikiem' (w amerykańskim rozumieniu 'stand up comedian') jest sporym nadużyciem - jest on co najwyżej klaunem z ADHD. To zupełnie inna liga niż amerykańscy komicy z prawdziwego zdarzenia, jak Bill Hicks, George Carlin czy Lewis Black - tacy, których trzeba SłUCHAć, a nie wystarczy oglądać.

vismund

jest po prostu świetny :D zawsze mam zwałe jak go oglądam :D

vismund

Lol

masz trochę racji Dane jest trochę nadpobudliwy i psychopatyczny i dużo u niego szowinizmu...

Ale jest to po prostu humor skierowany do młodszej widowni niż np. Carlin (którego uwielbiam) i miej wyrafinowanych gustów. Ale Dane ma swój urok i niektóre starsze standupy rzeczy naprawdę potrafią powalić na kolana.

firstANDlast

A ja i tak uważam,że Dane jest niesamowity.xDD

użytkownik usunięty
vargadamasta

wolę go w delikatnej wersji z good luck chuck. W parodiach jest żenujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones