Daniel BrühlI

Daniel César Martín Brühl González Domingo

8,0
30 620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Brühl

CZY BŁĘDNIE ODCZYTUJE FILMOGRAFIĘ TEGO AKTORA ? Urodzony w 1978 roku występował w filmach sprzed tej daty ? ! Czyżby były dwie osoby o tych samych nazwiskach ?...

alfer

No raczej. Ale nie wymagajmy od weryfikatorów zbyt wiele skoro dwie aktorki z Egzorcysty mają to samo zdjęcie i nikt nie zajarzył...

alfer

Owszem, błędnie odczytujesz. Radzę jeszcze raz przestudiować jego filmografię. Filmy a raczej seriale w których wystąpił powstały przed jego narodzinami fakt ale taki Tatort ma 911 odcinków i wygląda na to, ze trwa do dziś więc w którymś tam sezonie już mógł jak najbardziej wystąpić.

czarna404

Dzięki za posta i wyjaśnienia w temacie. FILMOGRAFIĘ TEGO GOŚCIA ODCZYTUJĘ PRAWIDŁOWO. Błędnie i nieprecyzyjnie natomiast, sformułowałem moje wątpliwości co do osoby tego aktora. Nie wziąłem pod uwagę , że socrealistyczny I SERIAL O DZIELNEJ LUDOWEJ POLICJI NRD przetrwa upadek Muru Berlińskiego i w ponad 40 seriach będzie realizowany jeszcze po upadku bloku komunistycznego.
Z niejakim zdziwieniem zauważyłem tam obecność córki członka Platformy Jerzego Buzka- Agaty. Moim zdaniem doskonale podkreśla przeciętność i nijakość tej "produkcji". Jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienie kwestii dotyczącej filmografii Bruhla.

alfer

Zawsze dziwią mnie tego typu pytania, nie wiem co w tym niezrozumiałego. Jeśli serial zaczął być kręcony przed jego narodzeniem i trwa długo, jak Moda na Sukces to aktor jeszcze może się do niego załapać, Filmweb nigdy nie podaje dokładnie w którym roku i odcinku ktoś zagrał. Jeez...

Riiko

...zdziwienie to prosta droga do filozofii...niektórzy tak uważają ...ja staram się znaleźć odpowiedź na pytanie...niemniej , dziękuję za posta.

alfer

Słuszna teoria ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones