Buntowniczy Max zostaje skazany na prace społeczne w domu spokojnej starości. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego mieszkańcy i opiekunowie skrywają złowrogie sekrety.
Pełen elektryzującego napięcia i niepozbawiony czarnego humoru, prowokacyjny portret współczesnego randkowania, które z jednej strony kusi ekscytacją, ale z drugiej niesie poważne zagrożenie.
Wydaje się, że Liv i Will mają wszystko. Solidne małżeństwo, szykowne nowe życie w Nowym Jorku. Jednak Liv dowiaduje się o romansie. Wyruszają w podróż po Ameryce, o której zawsze marzyła. Dla Willa to szansa na naprawienie związku, a dla Liv miejsce, w którym ciągle zdarzają się wypadki i doskonała okazja do zemsty.
Krnąbrny elf rozbija sanie Świętego Mikołaja, a worek z prezentami kradną złodzieje. Losy świąt są teraz w łapach sympatycznego, ogromnego bernardyna o imieniu Beethoven.
Udzielając wywiadu, brytyjski minister omyłkowo ogłasza poparcie dla planów wojennych. Wybucha afera, która dotyczy zarówno władz w Londynie, jak i Waszyngtonie.
Zbrodnia nienawiści na kampusie w Nowej Anglii stawia dziekan uczelni w sytuacji, w której musi zbadać swoje odczucia dotyczące rasy i uprzedzeń, zachowując jednocześnie politycznie poprawną politykę swojej administracji.