Danielle CampbellIII

Danielle Marie Campbell

7,7
3 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danielle Campbell

Danielle jest młodą i ładną gwiazdką filmową.Dziś obejrzałam
film w którym grała''Randka z gwiazdą''i naprawdę uświadomiłam sobie ,że Danielle bardzo dobrze radzi se na ekranie.:)

marta9141

zgadzam sie z toba,jest wyjatkowa.
I trzeba jej przyznac,jest ładna :)

Olus0104

Zgadzam się bardzo ładna dziewczyna i świetnie zagrała w randce z gwiazdą mam nadzieje że zrobi wielką karierę życzę jej tego:]

ewelina01614

też jej tego życzę ;] świetna jest i naprawdę ładna ;) ma talent ;)

marta9141

Zgadzam się, że jest ładna i dobrze gra ale co do tego czy jest oryginalna to nie powiedziałabym. Na prawdę bardzo dużo jest takich jak ona, miała szczęście, że akurat trafiła na ten film i role ale nie zachwyca mnie.

marta9141

Zgadzam się, że jest ładna i dobrze gra ale co do tego czy jest oryginalna to nie powiedziałabym. Na prawdę bardzo dużo jest takich jak ona, miała szczęście, że akurat trafiła na ten film i role ale nie zachwyca mnie.

marta9141

Zgadzam się z Wami,też uważam,że fajnie zagrała,pasowała do tej roli i do głównego bohatera:). A tak w ogóle to mogliby ją częściej zatrudniać do filmów niż tą demi lovato np., której "gra aktorska"-o ile tak to można nazwać, strasznie mnie drażni!

K_i_N_g_A_88

Zgadzam się Danielle jest dobra, a co do Demi szkoda słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones