Danny DeVito

Daniel Michael DeVito Jr.

8,0
20 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny DeVito

kto jest według was lepszy Danny DeVito czy Joe Pesci piszcie

hellboy_6

Joe Pesci.


a wiesz ze mi tez sie jakos skojarzylo tych dwoch osobnikow :P...
tylko ze danny w porownaniu do joego do dno

Bobey

według mnie Joe Pesci choć przez długi czas myślałem że Joe Pesci i Danny DeVito to ta sama osoba :D

użytkownik usunięty
dominid3

Joe Pesci lecz donny też jest ok

hellboy_6

Danny DeVito, bo Joe Pesci zawsze gra tak samo.

użytkownik usunięty
Morgan_Mortimer_Graff

Zdecydowanie Joe Peschi ale Danny też jest spoko!

Oczywiście że Joe pesci ale Danny DeVito też jest dobrym aktorem.
I dziwi mnie fakt że Danny DeVito zajmuje 37 a Joe pesci 85.
Ja osobiście wole Joe pesci bo grał dużo w filmach gangsterskich.

Nowmat

Danny DeVito, Joe Pesci - dopiero jakieś pół roku temu wpadłem na to, że to dwie różne osoby, mimo, że obejrzałem już dużo filmów z udziałem ich obu :)

arek_z6

Nie ma co porównywać, wiadomo że Joe. Mi zawsze on sie kojażył z filmami gangsterskimi, no cóż w takich miał najlepsze kreacje, ale z tego jest najbardziej kojażony. A DeVito jest bardziej producentem niż aktorem

hellboy_6

De Vito był genialnym Pingwinem i do tej pory (pisząc to nie widziałem jeszcze Ledgera) najlepszym dla mnie przeciwnikiem Batmana.

Joe Pesci był znakomity w Goodfellas, jak i lżejszych filmach (My Cousin Vinnie), nikt tak jak on nie mówi słowa na "f".

Pesci, choć szanuję ten wybór, zrobił błąd wycofując się z kina po Zabójczej Broni 4, powrócił niedawno w The Good Shepherd, ale tych 8 lat już nie nadrobi.
De Vito kręci ok. 2 filmy rocznie, choć w większości idą od razu na DVD, poczuł drugą młodość i występuje w drugoplanowych rolach u jakiś hiphopowców, Martina Lawrence'a, film Reno 911 itp. Jakoś to niefajnie, a w zeszłym roku (a może to już 2 lata temu) wywołał mały skandal przychodząc pijany do talk-show.

GG06

plus:

Joe Pesci jest najlepszym kumplem De Niro

De Vito jest najlepszym kumplem Arnolda:-)))