Danny Lloyd

8,2
4 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Lloyd

Dawno w żadnym filmie nie widziałem aby dziecko zagrało tak przekonująco i dobrze.

Karton20

w Lśnieniu był genialny

Karton20

Chodzi ci o Lśnienie? Faktycznie, jedna mina i ton mówienia przez cały film bardzo mnie przekonały... ironia jakby co :P

kewlak

Dokladnie w lsnieniu w moim dobiorze klapa jak nic, powiem szczerze ze juz niemoglem wytrzymac tych szeroko otwartch oczu i buzi dokladnie w identycny sposob w kolejnej scenie filmu, ogolnie bardzo slabo

Karton20

obejrzyj sobie "Sierotę", zobacz aktorstwo Aryany Engineer (Maxine), wtedy dowiesz się czym jest przekonująca i dobra gra dziecka

Karton20

był tak świetny że już więcej nie zagrał :)

danielpiw23

Bo nie chciał. Jak na 6 latka (tyle miał gdy kręcono film) grał naprawdę bardzo dobrze. Mam do czynienia z dziećmi z przedszkola na co dzień i naprawdę bardzo ciężko jest na ogół je zdyscyplinować, a już na komendę : bądź przerażony - krzykną się uśmiechając. Zdolny brzdąc.

użytkownik usunięty
Karton20

Popieram założyciela tematu, gdyż to jedna z najlepszych dziecięcych kreacji, a ci przedmówcy niech sobie zobaczą mini-serialowego Danney'ego. Ta wersja jest dopiero kiepsko zagrana!

użytkownik usunięty
Karton20

Ten dzieciak to straszne drewno. Brak w nim jakichkolwiek emocji. Denerwował mnie bardziej niż Shelley Duvall...

idź lepiej do lasu i zobacz jak wygląda drewno, bo nie wiesz o czym piszesz...

Karton20

Osment w "Szóstym zmyśle" był lepszy.

Karton20

Chlopiec nawet nie wiedział ze w horroze gra

Klaudyneczka57

Zgadza się

Klaudyneczka57

Celowy zabieg Kubricka, żeby był naturalny. Dowiedział się po premierze filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones