Dariusz Gnatowski

8,0
4 456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Gnatowski

Boczek w nowych odcinkach.

użytkownik usunięty

Zauważyliście że zrobili z Boczka większego wieśniaka niż dotychczas? Kiedyś jeszcze jeszcze, a teraz co chwila coś przekręca: "Panie to moje ulubiene je", "Mogie pieroga?", "Panie, daj mie tu pan gerosa!"

nie wydaje mi się , właśnie boczek samym swoim bezsensownym gadaniem doprowadza mnie do śmiechu czasem nawet płaczu . "lodówkie całą " , szczerze mówiąc moja ulubiona postać w Kiepskich . I jeszcze ta jego mimika twarzy

bzykus100

Tak ja go też najbardziej lubię :D

nikola_1857

No masz racie nikola :D
Ja mam tak samo na imię :D
Ej szkoda że on nie jest Głównym aktorem co nie ?
: D

użytkownik usunięty

nie wydaje mi sie on zawsze tak mówił i mnie to śmieszyło bardzo tak wiesniacko

a ja sie zgadzam z sezonu na sezon jest coraz bardziej ciapowaty porównaj 1 odcinki z nowymi jest duża róznica

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

tak muwisz prawde ja to wiem !
przyznaję prawę :D

I na plus ze przekreca wszystko,jest najsmieszniejsza postacia w serialu jego gwara jest kozacka :)

W nowych odcinkach z Boczka zrobili irytującego debila.
W starych odcinkach wymiatał - to jego przekrecanie, dialekt ("Nie obrażej pan" itp) i teksty (najbardziej mnie rozwaliło "Paździoch se umarł i nie żyję") miny, kłótnie z Ferdkiem (jak ten drugi jeździ po nim) ta łatwowierność i dobroduszność. Praktycznie zaraz po Ferdku najlepsza postać wg mnie w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones