Dariusz Gnatowski

8,0
4 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Gnatowski

aczkolwiek Boczka gra doskonale i oby to kręcili jak najdłużej!

jutylenes

został, zwłaszcza, że tusza ogranicza mu teraz dobór postaci, ale Boczka gra super i oby jak najdłużej

rtps_370

Racja, choroba robi swoje, ale jak mrugnie oczami to wymiękam ze śmiechu

jutylenes

grabowski,kotys,sztuka ,pałys żukowski i mularczyk też zostali zaszufladkowani,powiedzmy to sb wprost

dj_carlos

jak to nie zostali? Popytaj się ludzi o nazwiska to po za Grabowskim może być ciężko. pozdrawiam.

zbawiony

No właśnie Napisałem że zostali zaszufladkowanoa nie że nie zostali

dj_carlos

Tak, tyle, że Marian był już w takim wieku, ze mało co mógłby zagrać no a poza tym i tak prawie w ogóle nie grał głównych ról, to rola w serialu zrobiła z niego (w pełni zasłużenie) popularną gwiazdę. Podobnie zresztą z mistrzynią Paździochową. Mariolka jest z kolei amatorką, więc też raczej trudno by jej było mocniej zaistnieć, chociaż mogłaby, ale Walduś to rzeczywiście niestety szuflada

jutylenes

Choć Żukowski ma całkiem niezłe role poza Kiepskimi, to każdy widząc go na ekranie w innym filmie mówi "o Walduś".

Alex_Tyler

To fakt, podobnie z Grabowskim

dj_carlos

I w sumie niech będą zaszufladkowani na zawsze - wolę ich oglądać codziennie w Kiepskich niż raz na 2 lata w jakimś filmie

jutylenes

Nie pisałem tego negatywnie, piszę jakbyś nie wiedziałaś tego :p... Dla mnie zresztą też mogą być zaszufladkowani, nie przeszkadza mi to w niczym.

dj_carlos

Tyle, że teraz bez Paździa i Arnolda serial sie najprawdopodobniej skończy

jutylenes

Niestety... Bez nich ten serial nie jest w stanie się pociągnąć dalej.

jutylenes

Już nie zagra :( [*]

filmowiec95

Takie komentarze odnośnie postu sprzed 5 lat są hiper głupie. Masz przecież oddzielny temat na wspominki, pochwały czy chociażby emotkowe świeczki. Po kiego grzyba tutaj piszesz?

ntx

Dyskusja odnowiona 8 dni temu.

filmowiec95

Niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones