Dariusz Majchrzak

7,9
1 043 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Majchrzak

Zostałem zaproszony do obejrzenia filmu przez samego Darka, więc z wielką radością pójdę w piątek na seans do Kina "pod Baranami" w Krakowie, by spokojnie przyjrzeć się filmowi i co tam odtwórca głównej roli nawyczyniał. Opinię przekażę po przemyśleniach:-)
Pozdrawiam wszystkich i polecam. Dariusz Majchrzak został ostatnio nagrodzony przez publiczność na festiwalu "Prowincjonalia" we Wrześni, więc może warto go zobaczyć na ekranie...:-)

Grzegorz_6

właśnie wróciłam z kina. przurocze kino kultura w warszawie. aż dziw bierze, że nie byłam tam nigdy wcześniej. film podobał mi się bardzo. a darek?? wiedziałam, że będzie świetny w tym filmie. opowiadał mi o nim już rok temu. świetna kreacja. bravo !

marta_rybicka

polecam "w dół...".Genialny!!!!
Gra na najwyższym poziomie!!!!WSZYSTKICH AKTORÓW.

użytkownik usunięty
Grzegorz_6

film obejrzałam jakoś rok temu. BARDZO mi się podobał. Chętnie zobaczyłabym go jeszcze raz. A Darek jest świetny w każdej roli.

"W dół kolorowym wzgórzem" - Właśnie co obejrzałam ten film w tv. I nie wiem co powiedzieć, brak mi słów. Jak można się tak dobrze wczuć w postać? grali tak dobrze, że można by pomyśleć, że to film dokumentalny. Fabuła była interesująca, a Pan Dariusz odegrał jeden moment szczególnie po mistrzowsku...końcówka filmu w sumie, jak Tadek mówił Ryśkowi i Jarkowi o aborcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones