Daryl Hannah

Daryl Christine Hannah

7,5
10 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daryl Hannah

Aktorka, która potrafi zagrać wszystko. Była androdiem, syreną, duchem.

Wystąpiła u takich reżyserów jak Bran De Palma, Ridley Scott, Oliver Stone, Quentin Tarantino.

Grała u boku takich gwiazd jak : Harrison Ford, Rutger Hauer, Tom Hanks, Robert Redford, Michael Douglas, Jack Lemmon.

W latach 80- tych i 90- tych była jedną z najpiękniejszych aktorek. Smukła i niezwykle zgrabna sylwetka, długie jasne włosy, ujmujące niebieskie oczy spowodowały, że dla wielu stała się ideałem. Nic dziwnego, że John Kennedy Jr. prawie się z nią ożenił, a Robert Redford nazwał ją najpiękniejszym ciałem Ameryki.

Szkoda, że czas tak szybko leci. Szkoda również, że Hannah nie do końca została doceniona, bo w przynajmniej kilku filmach pokazała, że grać potrafi.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

teraz tez jest atrakcyjna,mimo,ze rysy twarzy jej sie wyostrzyly

użytkownik usunięty

...JEST BARDZO ATRAKCYJNA!!!

http://www.gettyimages.com/detail/news-photo/daryl-hannah-protests-against-keyst one-xl-pipeline-at-news-photo/161624730 niestety już nie jest atrakcyjna, chyba za dużo botoksu, jeszcze przy kręceniu kill billa 2 wyglądała normalnie

użytkownik usunięty
wilmaflintstone

Rzeczywiście,wygląda okropnie! może jest chora!

chora jak pół hollywood :)

użytkownik usunięty
wilmaflintstone

Dokładnie.Po twarzy właśnie widać,że ją choróbsko jakieś toczy:/

wilmaflintstone

a mogła się starzeć z godnością

Martin_Eden

Intrygująca, szukałem tego słowa. Zgadzam sie z tym co napisałeśłaś, ale chyba łeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones