Dave Filoni

7,8
593 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Dave Filoni

Ten pan z pewnością nie zna EU Gwiezdnych Wojen. JEGO serial momentami trzyma się kupy, zaskakuje dobrymi, naprawdę dobrymi odcinkami, lecz jego drugie tyle to absurdy. Zmiany charakterów postaci, zabijanie tych, którzy jeszcze długo powinni żyć czy wskrzeszanie zmarłych. Dave Filoni robi z Gwiezdnych Wojen bajeczkę dla dzieci. Bajeczkę, do której po 4 sezonach zdążyłem się już bardziej przyzwyczaić.

Zbik2005

Wedle jego akolitów on zna dobrze EU, po prostu linia obrony jest taka że zły George go zmusił do tej tandety i Dave "tylko wykonuje rozkazy":). Jak się ogląda serial to widać że ten gość dokonuje masowej kradzieży twórczości intelektualnej innych twórców tworzących prawdziwe SW. No i oczywiście gra głupa że to on wszystko wymyślił ponieważ cytuję potocznie "wielkie umysły takie jak mój są do tego zdolne" - brawo:).

Zbik2005

Rodzice zrobili mi awanturę o to jak mogłem napisać w swoim pamiętniku, że naruszają moją prywatność.

Zbik2005

Wiesz co zdarzyło się w kwietniu 2014

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones