David BradleyV

Brad Simpson

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/111714/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":165,"rate":5.315151515151515,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
5,3
165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Bradley
  • Lubię go i kino jakie kręci. Są to filmy przy których człowiek się odstresuje i odpocznie. Tak samo zresztą jak przy słynnej serii Amerykański Ninja :) Jestem zwykle otwarty na wszelkie powstające filmy, czasem mi nie podchodzą ale wszystko zależy jaki mam humor i co mam ochotę oglądnąć. Najlepszy był w HARD JUSTICE i LOWER LEVEL

• eneye Popieram. Jak mam ochotę na kino rozrywkowe to filmy z jego udziałem są niezłe. Ja je oglądam. Jest na co popatrzeć bo facet jest przystojny. Jak mam ochotę pogłówkować to zaberam się za oglądanie innych filmów. Nie ma co się czepiać filów z jego udziałem - jest to kino akcji.

• użytkownik usunięty

eneye A ja też go lubię :)

• Aktorem nie jest złym, ale niestety nie było mu dane zagrać w zbyt wielu dobrych filmach. Jedyne dobre filmy z nim to "Okrutne prawo" i "Amerykański samuraj" pozostałe już nie są takie dobre. Szczególnie mam tu na myśli kontynuacje "Amerykańskiego ninja", które były na prawdę bardzo słabe.

• eneye i ja też Go lubię :))

• eneye Podpisuję się.

• eneye lata 80-te i 90-te to jest TO co Fani Kina Kopanego lubią najbardziej:) czyli z półobrotu i do przodu :) David Bradley i Michael Dudikoff był to niezapomniany duet:) oraz świętej pamięci Steve James I :)