David ConradI

David Crawford Conrad

7,6
859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Conrad

Nic dodać nic ująć - kwintesencja męskości. Chyba każda kobieta chciałaby być żoną Jima.

Ewcia78

Zgadzam się. Facet jest przystojny, a rolę ma tak napisaną, że każda laska chciałaby takiego męża, hehe nawet z grobu wróci :)
Ciężko przeżyłam te 2 odcinki z jego śmiercią w Zaklinaczu dusz :)))

akasza85

ja też się zgadzam w 100% :) po prostu ideał!
ale zaraz zaraz jak to umrze? kurczę ja jestem dopiero na 2 sezonie bo niedawno odkryłam ten serial

akasza85

ale dla mnie to scenarzyście trochę pokwpili sprawę z jego śmiercią. bo o wiele lepiej by było, gdyby Jim nadal żył a teraz jego dusza w ciele obcego faceta... trochę dziwne... ale plus to to, że możemy oglądać relacje Sam - Melinda i rodzące się uczucie od nowa, fajnie się na to patrzy :)

akasza85

jejku ja też:) Rewelacyjny aktor, z Jennifer /Melindą tworzą taką idealną parę:)

Ewcia78

Rzeczywiście, ideał mężczyzny:)

masachiko

Prywatnie David Conrad jest bardzo podobny do Jima :). Wykształcony, subtelny i lubi zajmować się ogrodem. Zna się na sztuce, działa charytatywnie i jeździ na nartach. Do tego gra w teatrze i jest romantykiem. I zawsze jest miły dla fanów.

Ewcia78

fakt - idealny

Ewcia78

Oglądałam dopiero kilka odcinków - ale fakt, facet jest super. Samo to, że jego żona widzi duchy, a on ją wspiera a nie np. zamkną w wariatkowie czy coś... Ideał.

Ewcia78

O tak, jak stara już jestem (32 ;)) nigdy mi się ktoś tak aż bardzo nie podobał. Mogłabym patrzeć na tę buzię bez przerwy ale same zdjęcia to jeszcze nic, ta jego mimika, sposób mówienia... płynę i mam grzeszne myśli :P

Ewcia78

Ciasteczko. Jaki męski. Dzisiaj oglądałam odcinek kiedy jego ciało przejęła inna dusza i współczułam Melindzie bo już myślałam, że Jim nie wróci.

IKnowWhatYouAre

bardzo przystojny

Ewcia78

Zgadzam się :) Jak go widzę to prawie serce mi staje :D

Ewcia78

Pewnie ze każda chciałaby być żoną Jima ....szkoda tylko ze taki Jim nie istnieje...to jest chyba najgorsze :( nigdy życie nie pokrywa się z serialem , a w nich kocha się inaczej , rzeczywistość jest już inna niestety.Kiedy patrzę na Melindę i Jima to stwierdzam ze każda chciałaby być tak kochana i przeżyć takie uczucie .Niestety kiedy poczyta sie trochę o prywatnym życiu aktorów z tego serialu to nic nie jest już takie samo .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones