PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048867}
4,8 5 999
ocen
4,8 10 1 5999
3,8 5
ocen krytyków
Nic na siłę

Oliwka, uznana szefowa kuchni, prowadzi samotne życie w wielkim mieście. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość o śmierci babci z Podlasia. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że wszystko było ukartowane, aby sprowadzić ją z powrotem i skłonić do pomocy w ocaleniu rodzinnego gospodarstwa. Oliwka musi nauczyć się hodowli zwierząt i produkcjiOliwka, uznana szefowa kuchni, prowadzi samotne życie w wielkim mieście. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość o śmierci babci z Podlasia. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że wszystko było ukartowane, aby sprowadzić ją z powrotem i skłonić do pomocy w ocaleniu rodzinnego gospodarstwa. Oliwka musi nauczyć się hodowli zwierząt i produkcji lokalnego sera przed zbliżającym się wiejskim jarmarkiem. Pomocną dłoń nieoczekiwanie wyciąga do niej miejscowy rolnik, Kuba, który z czasem okazuje się odpowiedzialnym za wszystkie problemy babci Oliwki - Haliny.

Nic na siłę
Zwiastun nr 1
Nic na siłę
Fragment nr 1
nr 1 2024-03-27T09:25:38 https://fwcdn.pl/webv/85/86/68586/68586.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/67/10048867/Nic_na_sile___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Nic na siłę zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
ZPR Media
tytuł oryg.
Nic na siłę
inne tytuły
No Pressure Miedzynarodowe
No Pressure USA
No Pressure Wielka Brytania
No Pressure Kanada
No Pressure Irlandia
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones