David Gahan

9,7
21 ocen występów osoby
powrót do forum osoby David Gahan

Polecam wszystkim Fanom. Przepiękny klimat, magia, nastrój...
Arcydzieło!

zapatrzona_w_slonce

Płyta super, moje ulubione piosenki to Bitterman i In the morning :)

Rivendell_Dream

Ja uwielbiam I can't stay i Take me back home, ale generalnie cała płyta to mastersztyk:)

zapatrzona_w_slonce

Longest Day też jest fajny :)

Rivendell_Dream

O, Longest Day uwielbiam:) Depeche Mode zachwycało mnie zawsze swoimi brzmieniami, ale ta płyta solowa Davida i Soulsavers jest po prostu jak z pięknej bajki. Chociaż mam wielki sentyment także do Papierowych Potworków:)

zapatrzona_w_slonce

Tak jego solowa płyta też jest super, Dirty Sticky Floor jest świetne, strasznie spodobał mi się teledysk do tej piosenki :) Ale jego druga płyta też jest fajna, A Little lie bardzo lubię :)

Rivendell_Dream

Hourglass ma w sobie naprawdę coś- chociaż spotkałam się z zupełnie przeciwnymi opiniami, ale lubię wracać do tej płyty:)

zapatrzona_w_slonce

opinie innych są NIEWAŻNE :) Pozdro

zapatrzona_w_slonce

Może wiesz, czy na wszystkich płytach Soulsavers śpiewa Dave?

Dexterka_Morgan

Z tego co wiem, to tylko na tej ostatniej, bo to ich wspólny projekt.

zapatrzona_w_slonce

Cóż, przesłuchałam i mam bardzo odmienne od was zdanie. Dla mnie płyta The Light The Dead See jest po prostu nudna. Same wolne, mdłe piosenki. Sam głos Dave"a tutaj nie pomoże, nie uratuje płyty ;) Płyta jest po prostu nijaka, jedynie w miarę lubię In the Morning i Longest Day, bo to piosenki najbardziej przebojowe z całego albumu. I tego brakuje tym piosenkom, chwytliwości.

Dexterka_Morgan

https://www.youtube.com/watch?v=5R_Qcr4mstc

Dla mnie swietna piekna ale potrzeba nastawienia

DM i tak dla mnie nr 1 ale z Soulsavers stworzyl tez cos pieknego

Po ciezkim dniu na kanapie ze sluchawkami na uszach albo w glosnikach rozchodzacych sie po calym domu cos pieknego ;)

zapatrzona_w_slonce

Take me back home < a szczególnie końcówka super :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones