David HayterI

David Bryan Hayter

7,1
559 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby David Hayter

Z okazji 25-lecia serii Metal Gear zapowiedziano film. Ma się on ukazać dzięki Columbia Pictures i zostać wyreżyserowanym przez reżysera Iron Mana i Niesamowitego Spider-Mana. Film ma być ponoć wierny duchowi serii. Ja bym tylko chciał, żeby właśnie David Hayter wcielił się w Snake'a. Gdyby odpowiednio popracował na siłowni, mógłby z powodzeniem go zagrać. Powiedzmy sobie szczerze... żaden inny aktor nie przemówi do nas w taki sposób jak właśnie David... Jeśli to niemożliwe, aby zagrał Snake'a, miło by było gdyby pojawił się w filmie epizodycznie.

Qba474

Drże na myśl o tym filmie...z dwóch powodów.
Po pierwsze - w końcu! Jedna z najlepszych serii doczekała się ekranizacji.
Po drugie - boje się, że to spieprzą...
Hayter byłby niezły, ale jakoś na gwiazdorską obsadę nie liczę. Jedynie z aktorów bardziej przypakowanych i po odpowiedniej stylizacji to pasowałby w każdym razie mi Hugh Jackman.

Sariel_filmweb

Absolutnie nie. Nie sposób umieścić fabuły, ducha gry w filmie. Jeżeli już miałby powstać ten film to chciałbym, żeby go wyreżyserował sam Hideo Kojima. Nikt nie potrafi ukazać świata MGS lepiej niź sam twórca. Poza tym sam Hideo zawsze chciał zostać reżyserem. Chcecie powtórki z Dragon Ball Evolution?, bo ja nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones