David HayterI

David Bryan Hayter

7,1
556 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby David Hayter

Fani MGS'a łączcie się. Wszyscy, którzy kochają tą grę, niech tu coś dopisze.
Pozdrawiam wszystkich fanów MGS'a.

tomekd

No to się dopisuję! MGS nie ma sobie równych i basta! A Hayter to przykład świetnego dubbingu! Nikt inny nir pasuje tak do Snake'a jak on!

Bizon

Hej skoro tak to ja tez sie dopisuje. Jesli o mnie chodzi to MGS ma najlepsza fabule z jakichkolwik gier w jakie gralam. A teraz wchodzi MGS4 na peya3... argh szkoda ze go nie mam :/

Bizon

seria Metal Gear Solid to dzieło sztuki!!!!!!!!!!

Homer_6

of koz metal jest najlepszy z najlepsiejszych żaden film nie odtworzy nigdy tego klimatu i scenariusza no way!!!!!!!

gudmadafaka

A niedługo będziemy świadkami jak gra zostaje poniżana przez amerykańskich filmowców.

tomekd

I tu się Tomek mylisz, gra zostanie zekranizowana przez japończyków tylko przy wsparciu amerykanów

SimPsoN_4

A możesz podać źródło tej informacji???

tomekd

Pokłony Dla Hideo Kojimy, Snake'a i całej serii Metal Gear Solid!
Myślałem, że Hugh Jackman nadawałby się na Snake'a w filmie. Do czasu aż zobaczyłem jak w rzeczywistości wygląda David Hayter. Bo tego głosu nie da się podrobić - jest BEZKONKURENCYJNY

Recoil7

najpiękniejsza trylogia świata :) a MGS3 to wg. mnie najlepsza gra od zarania dziejów , najlepsza po prostu jeśli istnieje gra doskonała to właśnie MGS3. Polecam także obadanie remejka MGS : The Twin Snakes , ale tylko na Gacku , ale powiadam warto bo MGS1 jest u mnie na drugim miejscu , a w nowej oprawie + całkowicie od nowa napisane filmy po prostu miażdża. Kojima dokonał cudu. Geniusz , wizjoner i ogólnie guru świata gier jak dla mnie HEIL KOJIMA SAN !!!!

Jan_Baptysta

z grami jestem od samego początku czyli od River Raida, ponga i innych prekursorów ;P więc troszkę się tego widziało i podejrzewam , że strszych graczy opinia jest podobna , że na MGS3 czekało się całe życie :)

Jan_Baptysta

Coś mi tutaj nie gra. Oglądałem Guyvera z Hayterem i jego głos wcale nie przypomina głosu Snake'a. Czy to na pewno ten sam David Hayter? :D

Mithrill

Tak to on. Właśnie na tym polega jego fenomen.
Tutaj macie próbki głosu Hayter'a: http://msxml.webcrawler.com/info.wbcrwl/clickit/search?r_aid=7EB9BE6D7971408CA8F 54E93F03A9A80&r_eop=1&r_sacop=1&r_spf=0&r_cop=main-title&r_snpp=1&r_spp=0&qqn=6% 3Aco%27eKP&r_coid=372372&rawto=http://vbfile1.voicebank.net/sandboxes/14/Men-Com mercial/Hayter.mp3

Bizon

Ok..teraz już jestem pewien na 100%. Jest moment, w którym podnosi glos... krzyczy z ta charakterystyczna chrypka i wtedy jego glos jest identyczny z głosem Snake'a.
Wybaczcie tą moja niepewność :)

tomekd

Dopisuje się! Hayter ma świetny głos, bez niego MGS nie był by tym czym jest :P

użytkownik usunięty
maciek42

Oczywiście sie dopisuje. Najlepsza (moim zdaniem) seria gier bez jego głosu nie byłaby tym samym. Z chęciom widziałbym go w roli Snake-a w filmowej adaptacji gry bo Metal Gear Solid bez jego głosu to juz nie to samo.

MGS RULEZ!!!!!! GłOS HAYTERA NIEZBęDNY!!!!:D tyle miłych wspomnien związanych z przechodzeniem MGS'ów poraz setny:D CZEKAM NA MGS 4 :):):):)CHCIAłBYM ujżec kiedys remake Metal Gear i Metal Gear 2 Solid Snake :(......Big Boss jest bardzo fascynujący i kozaczek,ale Snake'a dalej uwielbiam:D

tomekd

Spójrzcie co znalazłem:
http://www.youtube.com/watch?v=5224E3GYC3M
Ten filmik mnie rozbroił xD

maciek42

Ja tam wolę ten film: http://pl.youtube.com/watch?v=7625XyTYwBY
:)

Bizon

Jak Dla mnie Metal Gear Solid oraz Resident Evil 2 najlepszy gry :):)

tomekd

Tu nie ma co pisac :]. Ta gre mozna kochac albo nie nawidzic. Nie uznaje czegos takiego jak "Lubie". Od pierwszej czesci rzucila mnie na kolana...

użytkownik usunięty
Shagohad

MGS to według mnie najlepsza seria gier na świecie (w szczególnosci sneak eater).

I ja się dopisuję. Bezkonkurencyjna seria. Love it!

Brave_Angel

gość ma charakterystyczny głos poprostu kozak xD nikt nie podłożył by lepiej głosu pod Snake'a... nawet Daniel Olbrychski(:D) lub Radek Pazura xD lol

tomekd

Metal Gear Solid? A cio to??

No dobra bez jaj, mój No 4 z listy TOP 100 gier wszechczasów. Ponadczasowa pozycja. Kojima jest wielki !!!!

tomekd

David nie gra Snake'a, on po prostu JEST Snake'iem. Absolutny mistrz voice-actingu. I naprawdę uważam, że mógłby bez problemu zagrać tą postać również w ekranizacji MGSa.

tomekd

Metal Gear Solid nie ma sobie równych - tylko 1 tak charakterystyczny i niesamowity bohater, tylko 1 tak wciągająca i klimatyczna historia
Solid Snake FOREVER! xD

tomekd

Dla wszystkich fanów MGS'a, nietypowy wywiad z odtwórcami głównych ról,w tym z Davidem Hayterem. W roli prowadzącej, UltraNeko:)

tomekd

Dla wszystkich fanów MGS'a, nietypowy wywiad z odtwórcami głównych ról,w tym z Davidem Hayterem. W roli prowadzącej, UltraNeko:)

http://www.youtube.com/watch?v=oN2WkHLIweE&feature=related

tomekd

David Hayter na prezydenta !!! :P
MGS to nie gra - to dzieło sztuki

killei

Podpisuje się rzecz również ;)

tomekd

No, mnie szczena opadła jak się dowiedziałem, że facet grający w "Guyver", dłubiący mocno przy X-men, Kroniki Riddicka i Watchmen to ta sama postać która od 1997 roku użycza głos Snake'owi w MGS... IMHO bardzo ciekawa postać. Hayter. Snake zresztą też :D

tomekd

Chyba najbardziej rozpoznawany głos w historii gier video, no i świetny scenarzysta. SNAKEEEEEEEE!!!

tomekd

Jestem z Wami ! Solid Snake rządzi!

ha7ny

Jestem fanem serii od lat. Uwielbiam Snake'a więc Davida Haytera też. Hideo Kojima to najlepszy twórca gier na świecie, on nie tworzy zwykłych gier on tworzy arcydzieła.

przemas478

Dawać oceniać metale na filmwebie bo doszła zakładka gry. Niech zobaczą że w Polsce też może się podobać i być docieniony MGS3 jak narazie średnia 9.6 i niech tak zostanie albo nawet wyżej.

f67

SSSSssssssSSSSnaaaakeeee ;>

I <3 Cartoon boxes

użytkownik usunięty
tomekd

szlag, ależ mnie filmweb ucieszył tą opcją oceniania gier.

uwielbiam gry od Konami, a David jest geniuszem. jego głos jest hipnotyzujący, mówię to jako reprezentantka płci pięknej.
swoją drogą to jedyny człowiek ze wszystkich aktorów podkładających głosy w metal gearze, który przeszedł wszystkie części gry.

who's the boss? :D

tomekd

Wspaniala gra mistrzostwo swiata

tomekd

Ja również uwielbiam całą serię Metal Gear Solid. To jedna z najdojrzalszych gier jakie w życiu grałem. Najlepsza jest chyba 3 część

tomekd

Co tu mogę więcej napisać.Miałem to szczęście, że dorastałem w czasach kiedy PSX rozpoczęło swoją dominacje na rynku konsol (wtedy dość marna konkurencja była, Saturn już dogorywał ;)).A do MGS specjalnie katowałem j.angielski, żeby zrozumieć każde słowo, wychwycić każdą grę słów.Teraz dzieciaki interesuje tylko grafika i nie są w stanie poczuć tego klimatu, bo się nie leveluje, nie zdobywa 20k nieprzydatnych umiejętności.Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się, że kiedyś gry bardziej wychowywały*, a dziś już tylko ogłupiają.

Jakby to ujął Gray Fox " A cornered Fox is more dangerous than a jackal", gdzie MGS jest lisem,a szakalem dzisiejsze nic nie warte tytuły.

* Naturalnie nie każda z gier i nie był one stricte "edukacyjno-uświadamiająco-pouczające" ;)

lemur83

Każda epoka ma swoją specyfikę i jak wszystko inne, tak samo i gry tej regule podlegają. Kiedy gry video wchodziły dopiero w fazę ekspansywną nie bano się eksperymentować, a w każdym razie robiono to znacznie chętniej niż dziś. Obecnie gry to przede wszystkim przemysł, globalna gałąź gospodarki warta miliardy dolarów. Trzeba być prawdziwym kozakiem i zmyślnym wizjonerem, aby zrobić coś, co będzie świeże, interesujące, przewyższające obecne standardy, a przy tym sprzeda się dobrze i rozejdzie po całym świcie. Nie wielu na to stać, stąd od pewnego czasu mamy erę sequeli, powielania pomysłów, systematycznego odcinania kuponów i cyckania graczy na wszelkie możliwe sposoby. Hity takie jak MGS już nie powstaną, zmienił się target (calem są głównie gracze niedzielni, casualowi ), zmieniły się priorytety wielkich developrów, inaczej na gry patrzą sami gracze.
Dla mnie gry zawsze były zabawą i nigdy nie oczekiwałem po nich edukacyjnych walorów - nie jestem pewien, czy taki DOOM, albo Lula: The Sexy Empire miała wychowywać ;P Jako gracz starej daty muszę przyznać, że naprawdę miło się robi, jak sobie człowiek pomyśli, że grając sobie w MGS'a na szaraku człowiek nawet nie miał świadomości, że na jego oczach właśnie rodzi się legenda.

BelzeBoobies

Po części się z Tobą zgadzam, jednak zauważ, że na tamte czasy MGS był mega produkcją.Poza tym Kojima zaryzykował i mamy legendę, więc kto broni w dzisiejszych czasach eksperymentować developerom?To mnie trochę boli, bo w tamtych czasach (obecnie mam 25 na karku) byłem przekonany, że nowe pokolenie twórców gier to będą właśnie gracze tacy jak Ty i ja i, że będą powstawać same miodne tytuły.Niestety jest zupełnie na odwrót.Z tym casualowym graniem to racja, jednak trendy ustalają sami twórcy, a nie gracze, więc w dużej mierze to ich wina.Przecież to nie jest tak, że kiedyś ludzie mieli więcej czasu na granie, tzn. porównując ludzi pracujących kiedyś i dziś.
Co do aspektu edukacyjnego, tak jak napisałem wcześniej.Gry nie po to były tworzone, ale jednak jakieś tam wartości był w nich przemycane.Wyobraź sobie postać Snake'a stworzoną kiedyś i dziś.
Hmm no tak , zapomniałem o takich tytułach jak "Doom"*, jednak ja od zawsze byłem konsolowcem i pisząc o tym myślałem właśnie w tej kategorii ;).

* Tak wiem, że "Doom", również wyszedł swego czasu na PSX'a, jednak dla mnie to i tak stricte Pecetowy tytuł.

lemur83

Eksperymentować developerom nikt nie broni, to oni sami siebie ograniczają. Trzeba pamiętać, że czasy się zmieniły i teraz produkcja gier wygląda inaczej niż w latach 90. Pierwszy MGS (PSX) kosztował zaledwie kilka mln zielonych, a wydany w 2008 roku Guns of the Patriots 60 mln, również sztab osób pracujących nad produkcja znacznie się zwiększył. Nie sposób już sklecić gry w kilka osób - jak w przypadku np. rodzimego Franko, gdzie jedna osoba pracowała nad grafiką, druga nad muzyką, a trzecia nad kodem - a oczywiste jest, że im więcej ludzi grzebie przy projekcie, tym więcej on kosztuje, a im koszty produkcji wzrastają, tym większe ryzyko ponosi firma. Korzystanie ze starych sprawdzonych wzorców minimalizuje to ryzyko, niestety przy okazji zabijając kreatywność. Z czasem i pomysły się kończą i znacznie trudniej jest wymyślić coś zupełnie nowego.

tomekd

Czekoladka.

użytkownik usunięty
tomekd

Niesamowity jest.Jego dubbing to mistrzostwo świata.Metal gear solid nie ma sobie równych najlepsza gra w jaką grałem.Nie tylko gameplayowo.Fabuła jest świetna.W życiu nie widziałem lepszej.Ogólnie rzecz biorąc mgs to najlepsza gra świata i tyle.:)

tomekd

Hideo jest wielki! MGS Rulez!

gdynia_master

Wychowywałem się w kulcie Metal Gear Solid i jestem z tego dumny!Najlepsza gra wszech czasów :)

tomekd

Haha odpisuję na ośmioletni post - chyba rekord ;)
MGS jest najlepszą serią gier w historii.

tomekd

http://www.youtube.com/watch?v=4wZPsFWfi3k 0:53 :) a co do całej serii to grałem w prawie wszystkie części jednak mgs z psx'a najbardziej mnie wciągnął

tomekd

Dopisuje się:) David Hayter to jest po prostu Snake którego uwielbiam. Głos pana Haytera, bohater i cała seria MGS to mistrzostwo. Pozdrawiam wszystkich fanów tej przekozackiej gry.Kultowa ,niezapomniana, mega emocjonalna,wzruszająca, zabawna,niesamowita taka jest właśnie seria Metal Gear Solid <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones