Autor wielu kilku wspaniałych scenariuszy, ale zdarzyły się mu wpadki. Do dziś nie mogę uwierzyć że to on napisał Królestwo Kryształowej Czaszki. Taka wpadka jest nie do przyjęcia.
Facet jest dobrym rezyserem i naprawde swietnym SCENARZYSTA ktory zrobil kilka naprawde swietnych filmow i az dziw bierze ze nie dostal OSCARA!Kilka jego filmow to prawdziwe perelki...
Napisał takie klasyki, jak 'Jurassic Park', 'Życie Carlita', 'Mission: Impossible', czy pierwsze 'Spiderman'. Z drugiej strony, skaszanił adaptację 'Aniołów i Demonów' Dana Browna, czy też popełnił 'Indiana Jones: Królestwo kryształowej czaszki'...