Delmer Daves

Delmer Lawrence Daves

7,5
187 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Delmer Daves

I znów no comment...

użytkownik usunięty

Ludzie, czy wy naprawdę nie macie o takich osobach nic do powiedzenia? To już lepiej pewnie wykłócać się, z kim powinien być Brad Pitt: z Jolie, czy Aniston...
A tak na temat: tego pana bardzo cenię, głównie za scenariusz do "Skamieniałego lasu".

Scenariusz "skamieniałego lasu" to przecież nic w dorobku Davesa, tym bardziej że to przecież "tylko" adaptacja tekstu na potrzeby kina.Daves nakrecił sporo wartościowych filmów jak chociaż by "Mroczne przejście" z duetem Bogart-Bacall, czy western "15:10 do Yumy".

A możecie wymienić jakie waszym zdaniem filmy Delmer'a są najlepsze? Ja widziałem wczoraj Mroczne Przejście i jestem pod ogromnym wrażeniem.

majkel_2000

Widać na dwóch tytułach się ten pan kończy...

użytkownik usunięty

Sama też nie powiedziałaś nic specjalnego na temat tegoż pana :P Ale tak na serio - ciężko trafić na jego filmy w telewizji/polskiej dystrybucji. A nie każdy kupuje wydania DVD z innych krajów (np. przez Amazon), gdyż często wiąże się to z brakiem polskiej wersji językowej. Mnóstwo osób nie zna danego języka obcego na tyle dobrze, by bez problemu obejrzeć film bez polskich napisów lub lektora. Smutne, lecz prawdziwe. Poza tym większość użytkowników filmwebu to dzisiaj młodzież, dla której stare filmy, to te nakręcone przed rokiem 2000. Lata 50. i 60. to dla nich chyba starożytność. Zatem nie ma co narzekać - trzeba się cieszyć, że w ogóle są strony profilowe starszych filmowców :)

Ja widziałem 3 filmy i każdy był w mojej ocenie bardzo dobry czyli Mroczne przejście, Złamana strzała i 5:10 do Yumy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones