W "Korporacje" - im mniej makijażu, tym lepiej wygląda - niespotykane, wręcz anomalia.
jeszcze o niej usłyszymy i będę mógł sie pochwalić na filmweb że jako pierwszy zauważyłem jej talent :]
Jej teledyski są bardzo przyjemne(zwłaszcza wizualnie :-) ). http://youtu.be/m8IUDgWfh_E http://youtu.be/eQ_9Gfu2sI4 http://youtu.be/nMFVR2TjYzE
Jeszcze roczek albo dwa i wyrośnie z niej niezłe ciacho. Zresztą już jest. ;) http://www.facebook.com/media/set/?set=a.173907332630237.31980.169491569738480
Pojawiła się w 9 odcinku. Zagrała Vanessę.