Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
76 381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington
Whiskerss

I co z tego? Chciałbyś pewnie tak wyglądać w Jego wieku? I Mu zazdrościsz? Piękny mężczyzna w tym wieku. Ale przede wszystkim wspaniały aktor.

prylka

Jestem K ;]

Whiskerss

...to nie znaczy że się nie zestarzejesz.

Whiskerss

prawda :( ale nadal przystojny. w ogóle wszyscy przystojni faceci są mniej więcej w wieku mojego ojca - Brad Pitt, Johnny Depp, Lenny Kravitz... prawdziwi faceci :>

isobel

a Piotr Cyrwus?

adamcpdst

no nie wiem. nie mój gust, ale dla kogoś może jest przystojny ?

;)

isobel

Pitt, Depp, Kravitz to prawdziwi faceci? Polpedaly.

jasiu15

no cóż, z tym Deepem to może przesadziłam, powinnam raczej wymienić Bruce'a Willis'a.

zresztą jak widać każdy ma swoje zdanie :))

jasiu15

A takie komentarze przeważnie wystawiają mężczyźni dla których szczytem higieny jest umycie zębów. Wymienieni przez Isobel mają już tego typu urodę, że choćby się w rozciągnięte dresy ubrali to i tak będą dobrze wyglądać. Mają sobie twarze oszpecić, żebyś nie używał na ich temat takiego prymitywnego języka?

isobel

Syndrom ojca ?

Radiw84

z psychologicznego punktu widzenia - niewykluczone ;P w rzeczywistości podobają mi się dojrzali prawdziwi mężczyźni którzy tak się składa swoje lata już mają. teraz za przeproszeniem ciotki w rurkach i z grzyweczkami albo dresy w czym więc my kobiety mamy wybierać ?

isobel

Zawsze możesz zostać lesbijką :) [Lesbijki są sexi]

Radiw84

hahahaha ;D racja, zawsze mogę zostać lesbijką. zwłaszcza że lubię eksperymentować. ale nie wszystkie lesbijki są sexy - zwłaszcza gdy obie to paszczury. takie jest moje zdanie. niemniej, you made my day ;)

isobel

Może w tym samym, w czym my faceci mamy wybierać?

Psychosis7

a w czym Wy, faceci, musicie wybierać ?

:)

isobel

W deskach lub wielorybach.
(też uśmiech)

Psychosis7

Jak wieloryb to be, powinna schudnąć, a jak deska to jej wina? Fakt może sobie zrobić sztuczne cycki, ale nie każdy ma chęć nosić w sobie silikonowe g***o. A z facetami znowu jeśli chodzi o rurki czy inne tego typu niemęskie zachowania to ich własny wybór. Jednak Isobel przesadza, bo tych młodych, normalnie wyglądających nadal jest większość, a ona chyba skupia się tylko na tych w rurkach.
Chyba że chodzi jej o świat muzyki, filmu to fakt - tam z tych młodych co drugi taki, ale to inny świat. :)

alice17

Jak deska, to może przytyć. :)
W każdym razie chodziło mi tylko o to, by skontrastować jej wypowiedź, bo tak naprawdę to mało mnie obchodzi jak kto wygląda.

Whiskerss

oglądałam ostatnio Safe House. Jarałam się nim bardziej niż Rayanem. Coż z tego, że 60- dla mnie zawsze będzie HOT :)

Cythrina

ja tylko żałuję, dla mnie czasy raportu pelikana to db dobre denzelowe czasy, świetnie wtedy wyglądał, co nie znaczy, że obecnie wygląda źle ;)

Whiskerss

Nie o to chodzi ze wygląda źle czy staro . Chodzi o to ze od '' Człowieka w Ogniu '' wszystkie jego role są identyczne. Tak w Dniu Próby zagrał najlepiej ze wszystkich filmów mym skromnym zdaniem to od pewnego czasu jego gra jest monotonna ...drugi Cage

Whiskerss

tary ale jary i lubię go.

Whiskerss

Stara to może być baba,a facet jest leciwy:)

Berith7777

:D pozdrawiam

Whiskerss

Pozdrawiam:)

Whiskerss

Kolejny idiota. Ty pacanie módl się żebyś takiego wieku dozyć. Idioci mnie otaczają, idioci!!!!

JBridges

Nie wpadłeś na pomysł, że autor/ka tematu jest zwyczajnie zaskoczony/a wiekiem aktora? Nigdzie go nie obraził/a. Stwierdzenie stary można użyć do człowieka, który ma 60 lat i nie jest to obraza. Ja również sądziłam, że jest dużo młodszy, bo naprawdę dobrze wygląda i jego wiek był dla mnie wielkim zaskoczeniem. A ty pojechałeś po najmniejszej linii oporu i niczym ostatni prostak zwyzywałeś. Trochę kultury.

Claudija91

Naiwna jesteś ale wyrośniesz z tego. Pozdrawiam

JBridges

Wolę być naiwna niż chamska.

JBridges

Wyzwał i poszedł sobie zwalić uśmiechnięty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones