Derren Brown

Derren Victor Brown

6,2
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Derren Brown

Czy to prawda??? Bo prawdę mówiąc ciężko w to uwierzyć<szok> http://www.pinknews.co.uk/news/articles/2005-7459.html

czarownica_4

jeżeli "pink news" to coś jak polski pudelek, kozaczej albo coś w tym stylu, to ja bym w to nie wierzyła, ale jeśli to prawda to szkoda :P niezłę ciacho z niego :D

cirnelle

Właśnie na to liczę, żę to nasz Pudelek-tylko po angielsku. A jeśli to prawda...Eh szkoda...A taka ciekawostka:Na Wikipedii jest napisana jego orientacja a ciekawa jestem czemu u innych nie ma np. że X jest zdeklarowanym heteroseksualistą;)))

użytkownik usunięty
czarownica_4

Może to i pudelek, ale Derren podał tą informację w The Sun, a to już jest jakiś autorytet. W 2008 roku potwierdził, że jest w związku homoseksualnym.
Zgadzam się, że ciacho i że szkoda ;)

Czyli to pewnie prawda. Tylko z drugiej strony trochę dziwi mnie to, że człowiek, który ma tak ogromną wiedzę na temat ludzkiej psychiki, może być gejem.

cirnelle

A co to ma do rzeczy??

cirnelle

"Pink news - Europe's largest gay news service"

czarownica_4

haha zabawne ^^ a to juz chyba tylko jego sprawa ale skoro ludzie tacy ciekawi -

otoz niejaki pan brown jest po rozwodzie wiec jezeli juz to jest bi/ sam otwarcie pisze o tym chociazby w ksiazce 'sztuczki umyslu' - ktora moj ojciec spontanicznie kupil po obejrzeniu 'mesjasza' 't or t' i kilku odcinkow 'trick of the mind' a pisze tam bodajze tez przy okazji ze wprawia go w niesmak mysl o seksie analnym wiec - no chyba ze klamie a tez bym sie nie zdziwila - choc na poczatku lektury - w zamian za 'nie odkrycie calej tajemnicy warsztatu' napisal ze w dalszej czesci bedzie 100% szczery

a juz to ze na wikipedii pisze - podazajac za rownie WIARYGODNYM xrodlem jak nasz rodzimy fakt - za pinknews - ze jest homoseksualista to jeszcze nie znaczy ze nim jest naprawde

choc - faktycznie - gdy go pierwszy raz zobaczylam w telewizji na mysl mi przyszło iz musi byc jakis taki 'gejowaty' no ale/

paranoja haha ^^ pomyslec ze ludzie sie tym interere

a ksiazka ta ma straszna naprawde straszna straszna 'gejowata' okladke i strasznie strasznie mi sie to nie podoba bo sam nieglupio pisze/ ale to juz tak




ludzie oj ludzie siejecie ploty przez ktore sam derren 'ma ochote zabic wasze dzieci' stroi zarty z ludzi przeprowadzajac niewidzialnego nosorozca przez schody/ kto czytal ksiazke to wie o jakiego juz nosorozca chodzi - a to bardzo zabawne ^^

czarownica_4

poza tym gazeta 'the sun' nie jest ZADNYM autorytetem

czarownica_4

no chyba ze ma romans z coopsem - swoim asystentem - bo doprawdy nikt tak jak on nie jexdzi na deskorolce i tylko sie ukrywaja a to juz kaaawal czasu

; >>>>>

czarownica_4

poza tym o ile sie orientuje to aktualnie jego partnerka jest jakas vicky

kurcze czemu pisze post pod postem - coz takie myslenie ze nie napisze wszystkiego od razu - w kazdym razie po dlugiej lekturze jego ksiazek postow i nie tylko po minimalnym 'wchlonieciu' jego sposobu myslenia i po dociekaniu mozna sadzic iz wlasnie nie jest gejem coz/

mysle ze z jego WIELCE DZIWNYM poczuciem humoru WIELCE prawdopodobnym jest rozsiewanie przez niego samego roznorakich poglosek na temat tego 'bycia gejem' poniewaz w gruncie rzeczy sam derren ma DOSC zlosliwe poczucie humoru oraz DOSC dziwne postrzeganie rzeczywistosci co tlumaczy podrzucaniem 'egzotycznych' pajakow w miejscach publicznych i pozornym upijaniem ludzi w bibliotekach/ i nie zdziwilabym sie gdyby w jakiejs nastepnej ksiazce otwarcie smial sie w wywolanego w pewnych kregach jego wspanialych skadinad fanek 'dociekania prawdy' ^^

wrzucic na luz bo az sie smiac chce -

domniemanie

Fani niestety mają to do siebie, że chcą o swoich idolach wiedzieć dosłownie wszystko ;)

BTW. Motyw z nosorożcem mnie rozwalił xD

użytkownik usunięty
domniemanie

Nie ma to jak dziwić się innym, że są TACY ciekawi, a potem samemu wysmarowywać na ten temat kilka postów pod rząd.
Swoją drogą, to nie przypominam sobie, żeby w książce było cokolwiek o żonie byłej czy nie byłej, ale to akurat mało ważne. Ten poruszony tu wątek, to raczej temat poboczny dotyczący Derrena i osobiście nie dopatrzyła bym się w tym takiego wielkiego halo jak ty.

czarownica_4

powiem tylko tyle....taaki przystojniak :) az szkoda go do byle jakiej kobiety, ktora bedzie mu stroic fochy ;p ale znowu do mezczyzny tez...eh eh...aj tam, szczescia mu zycze, bo madry czlowiek z niego.

czarownica_4

Derren Brown: Behind The Mischief. <<< Tu sam o tym mówi. Tu wypowiada się też jego partner, który jest btw. współautorem programów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones