obejrzałam film ''Cocktail'' i byłam nią zauroczona ;) jestem wielką fanką Deepiki ale w tym filmie ona zeszła na drugi plan przy tej pani.. bije od niej subtelnosc i delikatnosc że aż chce sie więcej:)
Właśnie skończyłam oglądać Cocktail i z ciekawości chciałam sprawdzić, dlaczego nie widziałam jej w innych filmach, co przegapiłam, a tu taka niespodzianka! Trudno uwierzyć, że to jej debiut, bo naprawdę świetnie wypadła. Może nawet pobiła Deepikę;) oby więcej filmów z jej udziałem.
obejrzałam film ''Cocktail'' i byłam nią zauroczona ;) jestem wielką fanką Deepiki ale w tym filmie ona zeszła na drugi plan przy tej pani.. bije od niej subtelnosc i delikatnosc że aż chce sie więcej:)