Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Nie będę tutaj pisał, o tym jaka nasza Doda-Elektroda jest, bo o tym wszyscy wiedzą. Za to, chciałbym poruszyć trzy wazne kwestie oczywiście odnośnie nowego show:

1) Od lat uważałem że Telewizja publiczna, która od zarania dziejów karmi nas swą ofertą programową(nieco biedną jak na dzień dzisiejszy), jest stacją z doświadczeniem, szacunkiem do widza i przed wszystkim jest to rozrywka na granicy dobrego smaku. Dobry smak, został niestety zniszczony - kiedy przełączając by z ciekawości obejrzeć "Gwiazdy tańczą na lodzie" ujrzałem jak Dodzia zasiada na wielkim tronie (nie wiadomo niby z jakiej racji, ma czuć się lepsza od chociażby Szaranowicza, którego sportowy zapał czuć na kilometr, a ten zapał świetnie kontrastuje z takim sportem jak choćby właśnei łyżwiarstwo), by oceniać coś o czym pojęcia zielonego nie ma...

2) Kwestia druga dotyczy kwalifikacji godnej bycia jurorem:

Taniec z gwiazdami: w głównym jury zasiadają specjaliści: mistrzyni tańca i spec od choreografii, drugą połowę dopełnia nieco mniej związany z tańcem duet, ale z dużą klasą :)

Jak oni śpiewają?: tu właściwie nie ma jakiegoś głównego jurora, ale trio - w którego skład wchodzą zawodowi piosenkarze i Zapendowska - która swoją szczerością i prawdziwym doświadczeniem potrafi czasem wbic w ziemię

Gwiazdy tańcża na lodzie: i tutaj pojawia się dołek.... wyadawć by się mogło, że w głownym juro powinna zasiadać osoba powiedzmy medalowa mistrzyni, w łyżwiarstwie figurowym (choć mógłby to być także mężczyzna, ale akurat w tym wypadku jurorem jest kobieta), lub ktoś w tym rodzaju... Tymczasem otrzymaliśmy nikogo innego jak Dodę - kontorwersyjną, cycatą i wulgarną postać szołbiznesu, która o łyżwiarstwie ma pojęcie znikome, za to o rozbieraniu przeogromne. Więc pytam sie jak to jest możliwe? Słyszałem, że śpiewac każdy może... rozbierać nie koniecznie... ale żeby oceniać czyjąś pracę nie majac doswiadczenia w tym zakresie? Co u licha?

3) Kwestia ostatnia. Program prowadzi Tatiana Okupnik a w jury siedzi Doda. Jaka niesamowita przepaść jest pomiędzy obiema piosenkarkami. Tatiana to klasa sama w sobie, jej kontakt z jury, z publicznością i z zawodnikami, jest przemiły dla oka. Tymczasem Doda chcąc pokazac jaka to ona jest wielka i wspaniała eksponuje swe "atuty" na wielkim tronie i wylewa swe żale na każdym... oceniając zawodników poprzez pryzmat ich wyglądu raczej aniżeli tego co wykonali. Bezczelna do granic możliwości, myśli, że swoboda jaką jej dano, pozwoli jej na wywyższanie swojej osoby.... mam nadzieję, że podliczając statystykę widzów pod koniec tygodnia, liczba będzie malała, w każdym razie już zmalała o jeden, następnego odcinka napewno nie obejrzę, no chyba że Dodzia zachoruje na coś i się nie pojawi. Oddałaby przysługę większości.

użytkownik usunięty
akira894

Prawda,prawda i tylko prawda.
Pani Elektrownia jako jurorka zapewne oceniała by w wulgarny i prostacki dla siebie sposób używając wypowiedzi typu: "Zajebiście ci to wyszło!" lub "Zjebałeś sprawę!".

Po drugie i to ta smutniejsza sprawa,że faktycznie nasza telewizja schodzi na psy właśnie poprzez kreowanie takich "giwazd" jak Dodzia,która nie ma żadnych pochamowań ali kultury osobistej.

użytkownik usunięty
akira894

Zgadzam sie. A slyszeliscie co powiedziala?
- Jest tylko jedna krolowa (ofc mowila o sobie) zal :/

Oglądałam ostatnio kawałek tego programu! O ja pitole, jaka żenada! Rozumiem, że komercyjne telewizje wypuszczają jakieś gówna dla kasy, ale po "Dwójce" to się czegoś takiego nie spodziewałam!!! A Doda to w ogóle brak słów- i jeszcze ten jej "ołtarzyk"! Q...., niech idzie ulice zamiatać!

Mims

Dokładnie to prawda. Kurcze z takim chamstwem się odnosi do wszystkich w tym programie. Tylko pod mur i wystrzelać i patrzeć ile kul dostała w te swoje cycki.

akira894

a ja to oglądam między innymi właśnie DLA dody ;PPP doda daje czadu. przynajmniej jest śmiesznie xP a wy wszyscy już odrazu taka bulwersacja. troche dystansu.

klaudyyynka11

''Gwiazdy tańczą na lodzie'' to wspaniałe show! Po prostu strzał w dziesiątkę. Kocham :* :3
I jeszcze jedno do pana piszącego o jury!!!
W ''Gwiazdy tańczą na lodzie'' jest bardzo dobre jury, zasiada tam Włodzimierz Szaranowicz, a przede wszystkim Pani Maria Zuchowicz. O czym nie było wspomniane. Żal po prostu żal!!!
A co do Dody : Ona jest OK :) I super, że jest w jury ;)

użytkownik usunięty
SlowDown

Tylko, że tu chodzi o oglądalność. A konkretniej pieniądze. Gdyby Doda nie była tam jurorką, oglądalność zapewne spadłaby o połowę.

użytkownik usunięty
akira894

Zgadzam się całkowicie z autorem tematu. Pyskata i wulgarna, jej docinanie Salecie było żenujące, a gość po prostu dobrze się tym bawił. ;)

A ja sie nie zgadzam z autorem...aby program był sławny nie potrzeba tylko sławnych uczestików czy prowadzących...ważną role odgrywa tu również jury a wybór Dody na jedną z jurorów był wyborem dobrym.Doda ma w sobie: pikanterie,wnosi do programu dobry humor...A antyfani też nie są święci!Piszą że doda komuś dogryza, jest pyskata i wulgarna a sami piszą na nią oszczerswa a przeklinają gorzej od niej...


P.s:Ja nikogo nie oskarżam czy coś tylko wyrażam swoje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones