Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

to w momencie kiedy był naprawdę trendy, ewidentnie widać, ze do dzisiaj mu sodówka nie uderzyla

Valtara

Jaki film z Lundgrenem polecasz ??
Tak na marginesie on ma więcej gniotów niż Seagal

giovanni50

drzewo jozuego jest fajnie, ja nie mowie, ze był cool aktorem, ale ze był czas, kiedy jego nazwisko często rzucalo mi się w oczy:)

Valtara

Widziałem
Dawaj następne tytuły

giovanni50

Obejrzyj sobie Najemników z Dolphme Lundgrenem i Punishera.

hubi1994

Widziałem

użytkownik usunięty
giovanni50

Mroczny Anioł, Rocky 4, Zabójczy Widok, Mistyfikacja

ludzie serio ? macie przecież wyżej jego cała liste filmów oglądajcie pokolei po co pytać w komentarzach nie ogarniam

giovanni50

Odkop stulecia , ale jeśli do dziś nie widziałeś "Mrocznego Anioła" to nawet się nie zastanawiaj-to nie tylko według mnie najlepszy film Lundgrena, w którym świetnie gra, a nie tylko występuje, ale w dodatku ten film to perełka-znakomite połączenie s/f-u, kina akcji i Buddy Movie.

kinoman77_filmweb

Dobry film mam na dvd tylko nie mogę się dokopać bo mam około 400 filmów

giovanni50

Ostre starcie w japońskiej dzielnicy i Czerwony skorpion.

Valtara

DILF

Valtara

Dolphi ma doktorat z Chemi, mowi plynnie 7 jezykami i ma IQ w okolicy 160 . Mysle ze ktos taki jak on gra w filmach dla za bawy.

Sabcio1234

A nawet może i dla pieniędzy:)

kinoman77_filmweb

Ha ha, dobre.

sb78

:)

Sabcio1234

Bez jaj. Poważnie? Myślę, że poszedł po linii najmniejszego oporu, bo aktor z niego marny, a z takim IQ mógłby faktycznie wiele osiągnąć w nauce czy technice, ale to przecież taaaakie nudne.

dingo21_filmaniak

gdyby naukowcom płacili tyle co aktorom

Valtara

Zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones