Don Cheadle

Donald Frank Cheadle

7,4
30 925 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Don Cheadle

...Kolejny znakomity aktor który nie znajduje się TOP 100 , co się dzieje. W TOP 100 jest jakiś Tatum i McKenzie którzy wogóle nie potrafią grać(widziałem z każdym z nich po dwa filmy),a Dona nie ma.

Zagrał w genialnych filmach i każda jego rola jest świetnie odzwierciedlona.

Najlepsze filmy z nim w roli głównej:
1.Miasto gniewu
2.Hotel Ruanda
3.Regin over me
4.Trylogia Ocean's

A w jakich rolach on się wam podobał ??
I dlaczego nie ma go w TOP 100 ??

klapek0

Nie ma go bo Wiesiek sobie tak zażyczył.....

klapek0

jesus co za bulwers... nie ma go w TOP100 bo nie zdobył jeszcze 1000 głosów...

wicia

Tutaj mamy przykład osób które zupełnie ignorują talent tego aktora...
...Zadałem pytanie "Dlaczego nie ma go w TOP100",ponieważ to wspaniały aktor i nie rozumiem dlaczego jest jakiś McKenzie czy jakiś "homo..."
... nie używaj słów których nie rozumiesz(bulwers) bo w tej chwili to ty nim jesteś, idź poszperaj trochę w biografii chłopców ze "Step up".

klapek0

naucz sie czytać. jestem przeciwniczką Channinga [czy jakkolwiek pisze sie jego imie] oraz innych młodych aktorów którzy za ładną twarz dostają sie na najwyższe miejsca w rankingach filmowych. w każdym razie nie powiedziałam że nie doceniam gry Dona. napisałam że nie ma go w top100 bo nie zdobył jeszcze 1000 głosów. BY WEJSC DO TOP100 TRZEBA UZYSKAC CONAJMNIEJ 1000 GłOSóW. czy powiedziałam to zrozumiale ?

wicia

klapek - jakbyś nie zauważył to wiele osób, które powinno być w top 100, się tam nie znajdują, bo sporo osób ocenia za sam wygląda a nie za grę...ale tak już jest na filmwebie i nie ma się co bulwersować tym, że tak jest, bo niestety jest jak jest...a poza tym tak jak powiedziała osoba przede mną: Don ma po za tym za mało głosów.

They_Are_Not_You

Dlatego powstał ten temat..Dlaczego go niema skoro większość jego filmografii jest w TOP 100 filmy

wicia

Poprostu to zabrzmiało lekceważąco...i tak do tego podszedłem

wicia

Poprostu to zabrzmiało lekceważąco...i tak do tego podszedłem

klapek0

Dobry był w ,,Hotelu Ruanda" , ,,Zabić wspomnienia" no i oczywiście Ocean's:)

paciek

zalatw mu 1000 glosow to i w top 100 sie znajdzie :)

zychu93

no i proszę ;) już jest w TOP 100, i to na 9 miejscu :)
zobaczymy na jak długo :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones