Doug Liman

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/11340/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":1267,"rate":7.186266771902131,"desc":"ocen"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":true,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/11340/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":188,"rate":7.702127659574468,"desc":"ocen"}},{"id":3,"name":"cinematographer","above5p":false,"career":{"name":"operator"},"ranking":{"name":"Zdjęć","link":"/person/ajax/roles/11340/3","url":"/ranking/person/cinematographer"},"rating":{"count":25,"rate":6.56,"desc":"ocen"}}]
7,2
1 267 ocen prac reżysera
powrót do forum osoby Doug Liman
  • Mam nadzieję, że nie zaserwuje widzom rozmydlonej głupoty. Choć po wstępnym opisie wszystkiego się można spodziewać.

• Rob_Rock Widziałem dziś i nie, nie jest to rozmydlona głupota. Całkiem dobry film, w którym Cruise pokazuje, że potrafi nabijać się z własnego image'u, wręcz wywracając go na drugą stronę. Dodajmy do tego niegłupią fabułę, a także drobny fakt, iż można oglądać żołnierzy w egzoszkieletach napieprzających bardzo obcych (w sensie biologii, sposobu poruszania się i zachowania) kosmitów, a wyjdzie nam interesujący film sci-fi, który obejrzeć warto.
    Dodam tylko, że oglądałem w 2D i był to dobry wybór - nie ma ani jednej sceny, która tak naprawdę prosi się o 3D, a patrząc na szybkość ruchu obcych i (sensowny) chaos walk, 3D utrudniłoby odbiór filmu.