Dwight Henry

Dwight David Henry

7,2
196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwight Henry

Ja myślałem, że to profesjonalista o.O. Wszedłem tutaj tylko po to by zobaczyć, gdzie on wcześniej występował. Fenomenalnie zagrał. A tu taka niespodzianka. Jedno pytanie mi się teraz ciśnie na usta: "Co tak późno Panie Henry?!"

Jeśli to ode mnie zależałoby do kogo trafi Oscar, to pan Lewis musiałby się zadowolić drugim miejscem. A tak? No cóż. Nie widziałem jeszcze Phoenixa, ale moim głównym faworytem jest właśnie Daniel Day-Lewis.

użytkownik usunięty
Dr_Nobody

Mam podobne zdanie może na Oskara nie jeszcze ale z takim startem ma szansę na inne kolejne niezłe rolę i w tedy może. Choć jak widzi się Oskar za Lepiej być nie morzę Nicholsona to dlaczego nie dać Jemu. nie mówiąć o Sandrze Bullock za Wielki Mikey... było by wymieniać :)

Dr_Nobody

Dziwię się w sumie że na nominację za drugi plan się nie załapał, zwłaszcza, że sam film, Zeitlina i Wallis nominowali.

Dr_Nobody

Przed Bestiami gość był piekarzem.

yrrah

To dopiero kariera. Z ciekawostek widzę, że w ogóle zagrać nie chciał i musiał być namawiany. A teraz gra w "Birth of a nation" :)

użytkownik usunięty
Dr_Nobody

Tyle, że on bardziej do kategorii drugoplanowej niż pierwszoplanowej się nadawał :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones