Dylan McDermott

Mark Anthony McDermott

7,2
6 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan McDermott

Ciepła kluska, bez wyrazu, nudny, doskonały do amerykańskich filmów familijnych i komedii
romanycznych, wymiotnych, czy tam innych..

Cpt_Spaulding

w edison byl z niego kawal chuja

mihas

znaczy ch..a sorry ponioslo :))

Cpt_Spaulding

pewnie dlatego był nominowany do emmy i złotego globu, co?

jak dla mnie to jest dobrym aktorem. napewno nie "ciepłą kluchą...."

Cpt_Spaulding

on jest mega inteligentny i nie dorastasz mu do pięt

swish_

A skąd ty możesz wiedzieć, że jest "mega inteligentny? To, że ma ładna buźkę nie znaczy jeszcze, że intelektualnie jest jakimś orłem. Osobiście nie uważam go za p.i.z.d.ę, a za gościa, który spokojnie znajdzie swoją niszę, jednak wpieniają mnie posty panienek jak ta powyżej.

Jimmy

nerwusek jesteś. Inteligencja to nie tylko życie prywatne, ale gra na ekranie. A to czy jest p.izda czy gościem, widać ze rozumujesz jak typowy ciemniak.

swish_

Nie trzeba być mega inteligentnym, żeby dobrze zagrać, chociaż owszem, takich osób jest wiele, ale nie ma na to żadnej reguły. I nie, nie twierdzę, że Dylan nie jest mądry, a raczej że nie powinno się tego osądzać patrząc tylko na jego grę aktorską. Pewnie nikt z Was (zresztą ja także) nie widział ani jednego wywiadu z nim, większość nie zna słów, które wypowiedział prywatnie... Więc gówienko możecie wiedzieć.
Poza tym, co do aktora - gra średnio, niby twarzą i całym ciałem gra, ale wyraz oczu wciąż ma ten sam, jakby mu tam wstrzyknęli środek paraliżujący.

Lalki_wydlubia_ci_oczy

Ja jego grę aktorską oceniam celująco, dlatego uważam że jest mega inteligentny, a to czy jest mądry tego nie jestem w stanie ustalić. Nie jestem pewna czy ktoś o słabej inteligencji mógłby dobrze grać... realsitycznie na pewno, ale czy dobrze? Chyba to można poznać??

swish_

bardzo proszę odróżniajcie inteligencję, od mądrości :)

Cpt_Spaulding

niestety zgodzę się, zwłaszcza po ostatnim sezonie American Horror Story...

Cpt_Spaulding

Może American Horror Story zmieni Twoje zdanie.

Cpt_Spaulding

Ja tam lubię kluski. Zwłaszcza z sosem i roladą ;)

Cpt_Spaulding

ta ciepla klucha obejrzyj sobie chociazby ahs asylum i bludy face a w jego wykonaniu

Cpt_Spaulding

a Wonderland?

Laskos

Nie widziałem. Kino US-owskie już od ładnych kilku lat omijam szerokim łukiem -- nie moja estetyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones