Dylan Saunders II

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":32,"rate":8.8125,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":8,"rate":6.875,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":6,"rate":7.166666666666667,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,8
32 oceny gry aktorskiej
Dylan Saunders II
Dylan Saunders urodził się i wychował w San Francisco. Wiedział, że chce zostać aktorem, odkąd po raz pierwszy, jako dziecko, zobaczył film "Powrót do przyszłości" i stwierdził, że chciałby zagrać postać Marty'ego McFly'a. Później zaczął działać pod nadzorem American Conservatory Theatre, gdzie wystąpił podczas dwóch światowych premier teatralnych.

Podczas nauki w szkole średniej, Dylan został wyróżniony nagrodą Distinguished Young Artist Award oraz zdobył stypendium Silver Steve for the Arts. W wieku czternastu lat dostał angaż w lokalnej produkcji "The Winslow Boy".

Saunders studiował aktorstwo i literaturę angielską na Uniwersytecie Michigan. Podczas pobytu w Michigan, pracował pod nadzorem Priscilli Lindsay w Indiana Repertory Theatre (sztuka "You Can Never Tell"), oraz z Timothy Douglasem w Actors Theatre w Louisville (sztuka "Duma i uprzedzenie"). W trakcie studiów otrzymał kilka stypendiów, w tym L. Lamont Okey - wyróżnienie przyznawane studentowi wydziału teatralnego, który "najlepiej interpretuje pisany tekst w trakcie występu".

Saunders jest aktywnym członkiem zespołu Productions StarKid, który ma siedzibę w Chicago.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 kwietnia 1987

miejsce urodzenia: San Francisco, Kalifornia, USA

Uzyskał tytuł licencjata sztuk pięknych (Bachelor of Fine Arts) z aktorstwa na Uniwersytecie Michigan (Michigan, USA). Studiował tam także literaturę angielską.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych