Dylan Sprouse

Dylan Thomas Sprouse

7,3
3 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan Sprouse

Mógłby ktoś zmienic to zdjęcie? Ile on tu miał lat?? 12??? Przecież teraz On ma 16!!!

użytkownik usunięty
_Ciemna_

Poprawka - Dylan i Cole mają teraz po 13 lat.

nie prawda bo 16 ;P no właśnie zmieńcie zdjęcie np na to http://www.teenidols4you.com/picture.html?g=Actors&pe=cole_dillan&foto=554&act=2 67&mv=4&pic=167774

użytkownik usunięty
adyska

Wiesz, może masz rację. Na tych zdjęciach oboje wyglądają bardzo dorośle, ale np. oglądając ostatnie Igrzyska Disney Channel, to wyglądają właśnie na 13-14 lat. Ja już nawet nie wierzę w to co piszą w internecie ;-P

_Ciemna_

oni mają 13 lat...na tym zdjęciu co dała adyska może i wyglądają hmmm..staro ale jak ktoś oglądanie ma to jak hotel to widzi że oni mają po ok 12 lat(serial z 2008) ...po prostu ktoś podał błądne dane na filmweb;)

alis_7

Kolejna poprawka: Urodzili się 4 sierpnia 1992 czyli są 2 lata starsi ode mnie ja mam 14 lat czyli oni 16 lat kurde czy wy jacys ciężko kapujący jesteście czy jak??

alis_7

te dane nie są błędne :D oni naprawdę mają 16 lat :P (sprawdź sobie na angielskich stronach jak chcesz xD) a nie ma to jak hotel nie jest z 2008 tylko z wcześniejszych lat. jak obejrzysz nie ma to jak statek to już widać że są starsi :D

adyska

no może ,rzeczywiście mają te 16 lat ale i tak wyglądaja na młodszych xD

_Ciemna_

Jak można zmienić to zdjęcie?? Bo ja mam dużo zdjęć aktualnych więc mogę to zrobić. jestem nowa na filmweb i jeszcze nie wiem wielu rzeczy.

ewka_efka

Mają 16 w Tele Tygodniu pisze :P....................

pepetka1

Jak zmienić to zdjęcie, bo mam kilka ale nie wchodzą =/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones