Ed O'NeillI

Edward Leonard O'Neill, Jr

8,7
5 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed O'Neill

Dla niego?! To jakieś nieporozumienie! Przecież on się niczym nie wyróżnia, zupełnie przeciętny! Myślałam, że na 1 miejscu zastanę DeNiro albo Marlona Brando albo Hopkinsa! ALE ED?! To porażka!

lilith_19

nie popłacz sie z tego powodu cały ten rankin to jedna wielka kupa

lilith_19

Buhaha...1 miejsce w 100 top ludzi kina!To jakiś żart?Lubie go i to bardzo ale z tym 1 miejscem to ktoś mnie rozwalił.Poza tym zgadzam sie że ten ranking można rozbic o kant dupy.Co za frajerzy go tworzą?I kim jest do chuja jakiś Szymon Bobrowski który zajmuje tam 8 pozycje.W ogóle to FilmWeb zdominowali pseudo znawcy którym sie wydaje że skoro dużo oglądają to znaczy że znają sie na kinie.

coxander

Najpierw radzę przeczytac regulamin i zasady tego rankingu, a potem dopiero wyładowywac frustrację. Ranking tworzą użytkownicy, a to, że O'Neill jest tak wysoko zawdzięcza tym, że gdy jeszcze nie był klasyfikowany w rankingu, to głosowali na niego tylko jego fani. Teraz szybko poleci w dół, gdyż inni ludzie widząc go wysoko ocenią go niżej... i spadnie ;p .

coxander

To panie mądry wykaż się wiedzą na temat kina. Skoro jesteś takim znawcą, to pewnie dużo wiesz na temat samego Eda i jego twórczości. Co do frajerów którzy tworzą ranking to, Ty jesteś jednym z nich. Pozdrawiam pozostałych "znawców kina".

użytkownik usunięty
grindcore8

Czytać się tego nie daje:P jakich frajerów?? to jest ranking , TYLKO ranking aktorów i postaci filmu. Myślisz że De Niro podciął by sobie żyły jak by zobaczył ze Ed jest przed nim?? Zachowujecie się jak by to was wielkie gwiazdy ktoś upokorzył '1'. Ed dostał ode mnie 10 i co komu do tego, Swiat wg Bundych to mój ulubiony serial po Housie i stąd moja ocena. Uspokujcie się wszyscy;P:P

grindcore8

Okazało się że Pan Mądry miał 100% racji. Pozdr

grindcore8

No wiesz grindscore (czy jak ci tam) sam siebie rowniez nazywasz frajerem, bo przeciez ty tez tworzysz ranking, dlaczego? bo ty tez oceniłeś Eda,

lilith_19

co wy macie za beznadziejna zabawę! przeciez aktorki talent to w dużej mierze bycie dobrym komikiem i rozśmieszanie ludzi,ale zapomnialam to jest Polska i ludzie to wielkie gbury!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones