Eddie MurphyI

Edward Regan Murphy

8,2
24 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Murphy

kto jest waszym zdaniem lepszy ?
piszcie :)

No własnie w filmach, moim zdaniem to sztuka tak zagrać, podobno w prywatnym życiu jest całkowicie inny

joon

Zdecydowanie Jim (choć Eddie'go też lubię). Potrafi się wcielić nie tylko w przygłupiego obywatela USiA. Przykład m.in.: "The number 23", "Eternal Sunshine of the Spotless Mind". Pozdrawiam :)

joon

Obaj świetni jednak z lekkim wskazaniem na carrey'a

joon

zdecydowanie Jim :D

joon

Eddie lepszy :)

joon

Carrey bez dwóch zdań.

użytkownik usunięty
joon

OBOJE SĄ DOBRZY

joon

Eddie ;)

użytkownik usunięty
joon

obaj są świetnymi aktorami moimi ulubionymi ^^ nierozumiem dla czego mają nominacje do złotych malin:) ja ich uwielbiam. trudno mi określić ale jeśli mam wybierać to no lepiej gra
jednak jimmy . on ma także szczęście bo wiele ludzi uwarza że marphy gra w słabych filmach. szczerze to tak nie uwarzam :)

joon

Carrey ma świetną mimikę,
a Murphy ma jedną i tą samą minę, czyli tylko uśmiech

joon

Eddie Murphy, w latach 80 i 90-tych grał w wielu filmach, które mi się podobają. A jeśli chodzi o Carreya, to świetnie gra twarzą, ale lubię tylko kilka filmów z jego udziałem.

joon

Według mnie Eddie :)

joon

Jim

bobo303

Obaj są już od dawna 'Wypaleni' Ale stawiam na Eddiego.

Harry_29

Co prawda to prawda. Ich lata świetności dawno za nami. Nie ma dzisiaj chyba komika na ich miarę

joon

Jim carrey zdecydowanie i to pod każdym względem !!!..aktorskim(jako że oprócz tego że jest lepszym komikiem,to i nieogranicza się do komedi jak murphy ale tez potrafi świetnie grać w dramatach)ale też prywatnie jako człowiek jest od niego 100 razy lepszy !!!

joon

Jim Carrey. Za takie filmy jak "Truman Show" i "Zakochany bez pamięci"

joon

Murphy jak dla mnie. Careya z pewnych wzgledow nie trawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones