Eddie Redmayne

Edward John David Redmayne

8,6
61 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Redmayne

Nie powiem, że mnie to nie cieszy, bo cieszy niezmiernie, ale to naprawdę zadziwiające ile jeden dobrze rozreklamowany film potrafi zdziałać. Przed wejściem "Teorii wszystkiego" do kin, nie miał nawet tysiąca głosów, wystarczył nieco ponad tydzień i znalazł się w rankingu, i to w dodatku z jak wysoką lokatą ;)

nieoczywiste

chyba krótko jesteś na filmwebie, jeśli jeszcze Cię dziwią takie rzeczy :)
Eddiego znam tylko jako Mariusa z Les Mis. I mam bardzo mieszane odczucia. Z jednej strony Marius nawet w książce jest podobno popi.erdółką i bohaterem, którego lubić się poprostu nie da, więc niby Eddie w rolę wcielił się dobrze, ale właśnie to mnie tak od tej postaci odrzuca. A na domiar złego uwielbiam Les Mis, i są fragmenty z Mariusem, które są genialne ( Red the colour of angry man, Empty Chairs and empty tables). Wokalnie niestety średnio. Ale generalnie, w filmie postawili na emocje, co się w sumie chwali, w końcu film rządzi się innymi prawami niż scena. W teatrze mamy genialne wokale, ale nie ma przepoconych płaczących facetów, całość( w przypadku les mis) jest perfekcyjnie skrojona, i oczywiście forma jest nieporównywalna, ale to właśnie te elementy w filmie, gdzie wychodzi się z narzuconych ram, pojawiają się fałsze, niedociągnięcia, nadają element ludzki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones