Edmund Karwański

6,1
92 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edmund Karwański

... ten dziadek deklamuje swoje kwestie jak przedszkolak.
Szkoda, że nie stoi na baczność i się nie kiwa.
Nie pamiętam, jak grał kiedyś (nie kojarzę żadnej z odtwarzanych przez niego postaci w znanych mi, starych filmach) ale teraz gra baaardzo kiepsko.
Kwintesencja drewnianego aktorstwa (Mroczki, czy Cichopki zasługują przy nim na Oscara ;-D).

Max66

Pełna zgoda, tylko w jego przypadku ciężko powiedzieć czy to kwestia "drewnianego aktorstwa", wieku, czy może jakiejś choroby

dziubek1991

Może trochę ostro pojechałem - nie miałem zamiaru się nad nim pastwić - to bardzo wiekowy człowiek, ale prawdą jest, iż gra tak sztucznie, że aż boli.
Możliwe, że to wina sędziwego wieku, lub jakiejś choroby, choć np. ś.p. Leon Niemczyk, ciężko chory, grał rewelacyjnie do ostatnich dni. Ale to jednak całkiem inna liga.

Max66

Jeżeli chodzi o wiek to zgoda, bo przecież nie tylko Niemczyk ale i np: Pyrkosz czy Karewicz mimo, że są starsi od tego pana, grają nieporównywalnie lepiej. Najwidoczniej Karwański jest po prostu tak słabym "aktorem" , zresztą dorobek jego filmografii najdobitniej o tym świadczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones