Elżbieta Starostecka

7,8
4 083 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Starostecka

a dzisiaj wciaz jej niczego nie brakuje, swietnie sie trzyma

Valtara

Fakt. Ma 70 lat i ani jednej zmarszczki, cud ?
Ręka boska czy chirurga? Dziwne że wszyscy ludzie się starzeją oprócz celebrytów lub bogaczy... włącz myślenie.

Brumhilda

ma zmarszczki, ale z braku botoksu starzeje sie jak nalezy,a nie jak mumia, glownie dlatego ze jak na moje oko przytyla pare kg a to na stara cere dobrze robi, wiem bo moja babcie mam okazje obserwowac, celebrytka nie jest, a zwykla kura domowa...

Valtara

Zabawne ;) nie wiem co powiedzieć, mylisz się ale myśl co chcesz. nie mam zamiaru sie kłócić. Operacje widać z 10 metrów. Kurą też nie jest, to elegancka pani, aktorka, na pewno nie zajmowała się przez te lata gotowaniem nic nie robieniem.

Brumhilda

bardzo ładnie Pani Starostecka wygląda jak na swoje lata, dobrze że wróciła do zawodu, mam nadzieję że poza Lekarzami będę mogła ją gdzieś zobaczyć bo uwielbiam ją za rolę w Jak rozpętałem, za czarne chmury, za trędowatą, za piosenkę za rok może dwa i za to że jest żoną Włodzimierza Korcza którego również uwielbiam i którego miałam okazję spotkać 2 lata temu.

Brumhilda

Gotowanie, to nic nie robienie?? Hmm... Ciekawe.
Nie wiem, czy pani Starostecka korzysta z chirurgii plastycznej, wypełnień lub botoksu, ale jeśli nawet, robi to przemyślanie. Zmarszczki też ma.
Kiedyś znałam szczupłą, drobną, bardzo już starszą panią mocno po siedemdziesiątce. Nie korzystała z żadnych zabiegów, bo zwyczajnie nie było jej na nie stać, a jednak miała piękną cerę bez zmarszczek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones