Elisabeth Duda jest świetną dziennikarką i bardzo ładną kobietą w długich włosach.W każdy poniedziałek 19.00 - 20.00 prezentuje w Radiu Dla Ciebie świetną muzykę francuską ( po francusku ) - polecam posłuchać dużo dobrej muzy po francusku.Audycja się nazywa "Napoleonka "
Ja ją kojarze głównie z Europa da sie lubić, dopiero później dowiedziałem się, że jest aktorką, podobno teraz będzie miała grać w filmie o śmierci Ernesta Hemingwaya. Jej rola to Dolores i będzie grała razem z Kurtem Russelem.
Muszę powiedzieć, że bałam się roli Elisabeth Duda w tym filmie, grając Polkę, grając trudny temat wojenny itd., ale dała radę, myślę że udźwignęła tę rolę. Mi się podobało :)