Elizabeth Debicki

7,5
16 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Debicki

Jordan

użytkownik usunięty

Moim zdaniem wybór jej do filmu ,,Wielki Gatsby" jest dobrym pomysłem. Na zdjęciach i trailerach wygląda dokładnie tak jak wyobrażałam sobie przyjaciółkę Daisy. Dopiero drugi film w karierze i już taki sukces, oby tak dalej :)

Mi troszeczkę przeszkadzało, że jest o wiele ładniejsza od Carey Mulligan, ponieważ wg książki to Daisy miała być najbardziej zachwycająca (chociaż może chodziło o tę otoczkę panienki z dobrego domu lub ciepło, które z niej promieniowało wg Nicka).
Poza tym włosy Jordan powinny być w kolorze "jesiennych liści" - ale się czepiam :P

j_babeczka

A Tom powinien być blondynem :P ale obojgu świetnie pasują stylizacje i nie wyobrażam sobie ani innych aktorów, ani koloru włosów odpowiadających sztucznie pierwowzorowi książkowemu - tu jest świetnie akurat ;) i rzeczywiście, wg mnie również Elżbieta dobrze wcieliła się w rolę Jordan ;)

buszasz

No właśnie, kolor włosów to nie wszystko przy doborze aktora. Czarne włosy umodelowane tak a nie inaczej dobrze odwzorowywały ówczesną modę i odróżniały ją mocniej od Daisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones