Elizabeth Reaser 

Elizabeth Ann Reaser

7,1
7 321 ocen gry aktorskiej
Elizabeth Reaser
Urodziła się 15 czerwca 1975 roku w Bloomfield w stanie Michigan w USA. Od dzieciństwa marzyła, aby zostać aktorką. Wraz z dwoma siostrami dorastała w wiejskim miasteczku Milford (Michigan, USA). Jej matka, gospodyni i ojciec, prawnik, nauczyciel i restaurator, rozwiedli się.Aktorka rozpoczęła naukę na Uniwersytecie w Rochester Hills w Michigan, jednak po roku zapragnęła opuścić tę uczelnię, aby poszerzyć swoje horyzonty gdzie indziej. W ten sposób trafiła do Nowego Jorku, gdzie z powodzeniem ubiegała się o przyjęcie do Juilliard School of Drama. Początkowo nie było jej łatwo znaleźć jakiejkolwiek dobrej roli, jednak po jakimś czasie otrzymała rolę w serialu dramatycznym 'Guiding Light'. Od tego czasu spełnia się zarówno jako aktorka filmowa, telewizyjna, jak i sceniczna.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 15 czerwca 1975

miejsce urodzenia: Bloomfield, Michigan, USA

wzrost: 159 cm

W collegu na Oakland University w Rochester Hills (Michigan) studiowała przez rok, po czym dostała się do Juilliard School of Drama, którą ukończyła w 1999 roku z tytułem licencjata.
Ma dwie siostry.
Przygotowując się do roli w dramacie telewizyjnym "Saved", spędziła wiele czasu na izbie przyjęć, obserwując zachowania personelu medycznego.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jej postać w Chirurgach była strasznie denerwująca ;/

Szkoda,że o niej jest tak cicho. Po sukccesie Twilight, praktycznie wszyscy aktorzy zostali "mega-gwiazdami", a ona tak jakby w cieniu. To troche niesprawiedliwe... Co do krecenia filmow to tez nie widze, zeby miala cos zaplanowane. Przynajmniej media jeszcze o tym nie wiedza.

Nie wiem , czy widzieliście ją w roli Belli Bloom w serialu ,,Lista Ex" ? Jeśli nie , to polecam!
Naprawdę ją tam lubię , a sam serial jest niczego sobie ;D Elizabeth jest świetna ! ;P

W siódmym sezonie pojawiła się grając Dianę.

Nigdy wcześniej jej nie widziałem, a widząc zdjęcie profilowe pewnie bym się nawet nie zainteresował (bo zdjęcie jest fatalne). Jednak ta pani w filmie 'Ouija - narodziny zła' jest jak dla mnie absolutnym ucieleśnieniem pojęcia 'seksowna mamusia' :D
Dojrzała uroda, w kwiecie wieku, figura, głos, wyraz oczu. No po...