Elizabeth Tulloch

Elizabeth Andrea Tulloch

6,6
1 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Tulloch
eternal_champion

Ano faktycznie. Widziałem ją w 'The Grimm' tylko, ale ma coś takiego powalającego w tym uśmiechu :) i w całej sobie też ;]

Thorongil83

A mnie nie urzekła. Ma denerwująca mimikę, wygląda tak samo gdy płacze, krzyczy i się uśmiecha.

Thorongil83

Jedna z najgłupszych, a może naiwnych postaci. Wszystko robiła źle, na przekór swoim przyjaciołom czy głównemu bohaterowi. Taka chorągiewka i niesamowicie tępa dziewucha.

eternal_champion

Nie wiem co w niej pięknego, nic specjalnego a ten jej rozbieżny zez całkiem mnie odrzuca. Ashley Benson ma podobne schorzenie ale zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

iniini

sam(a) masz zeza rozbieżnego:D

Unibet_78

ma zeza, nie da się ukryć

palinka76

Nie ma zeza, to się inaczej nazywa, mój kuzyn miał to samo, operacja trwa pół godziny (właściwie to zabieg) i nawet nie leżysz w szpitalu.

Unibet_78

Skoro to nie zez, to po co operacja?

eternal_champion

Urzekła mnie ale dopiero w drugim sezonie Grimm. W pierwszym miała antypatycznie napisaną rolę. (O ile można użyć takie zwrotu :D)

eternal_champion

A no chyba nie bardzo... te rozjeżdżające się oczy... mam wrażenie, że zaraz się rozdzieli na dwie połowy.

palinka76

jeżeli ktoś twierdzi że jest piękna to chyba w życiu pięknej kobiety na oczy nie widział. pozdro

lapinkoira

Zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones