Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

Na serio "lekko" przesadzili w serialu "chirurdzy" obsadzając ją w roli stazystki!!! Wszyscy stazyści grający w tym filmie nie wyglądają na tyle lat ile powinni mieć, ale ona po prostu wygląda staro! Nie widzicie ile ma zmarszczek pod oczami??? Nie pasuje do tej roli! Mi od razu rzuciła się w oczy! A ten ochrypły i piskliwy głos!!! KOSZMAR

Akasha

No a wg. mnie to ZAJEBIŚCIE, że gra w tym serialu. Wiadomo, że mogli wziąć kogoś młodszego, ale to USA, więc czego się spodziewałaś? Zresztą, Jason Behr , gdy grał w 'Roswell' 17-latka, sam miał 28... - to można nazwać przesadą (chociaż, z tego co wiem, jego fanki nie miały nic przeiwko ;))
A Ellen? Jest poprostu dobrą aktorką. Jej ochrypły głos też coś w sobie ma :) A zmarszczki są z niewyspania - wiesz, te dyżury potrafią wymęczyć człowieka ;) (swoja drogą, masz racje, ja ich nie widzę)
Pozdro :)

Akasha

Zgadzam się. Jest za stara na taką rolę. Poza tym jej postac mnie drazni, jest taka plytka. A jak powiedziala do doktorka "pick me, choose me, love me..." to myslalam, ze sie pozygam. Wogole poczucia wartosci i ta mimika...Myslalam, ze serial sie pozytywnie rozkreci - ale nadal cuchnie amerykanska produkcja, niczym nie zaskakuje. Poza tym jak dla mnie ta kobieta wyglada jak anorektyczka. W serialu probuje byc jak Ally McBeal ale tamta choc faktycznie anorektyczka to miala filmowa osobowosc i styl. PZ

an_Alien

Jej postać jest płytka? Absolutnie z tą opinią nie mogę się zgodzić; przede wszystkim weźmy pod uwagę, że wstawki narratorskie ukazują przemyślenia Grey; zresztą to ona jest narratorem; w każdym odcinku wyciąga ona jakąś lekcję z życia; jeśli to jest płytkie - chciałabym dowiedzieć się, jakiego rodzaju głębi oczekuje się od głównej postaci.

użytkownik usunięty
Akasha

Rzeczywiście głos ma okropny -jakby całą noc piła:)Ale jeśli ogląda się "Chirurgów" na Polsacie to i tak lektor zagłusza ten głosik. Co do wyglądu to się z Tobą nie zgodzę. Ellen ma świetną figurę. A zmarszczki? Przyjrzyj się kobietą w wieku +20. Wiele z nich ma dużo głębsze zmarszczki od ciagłego opalania się.
Ja w wieku 38 lat chciałabym tak wyglądać.

Moim zdanie mlodo wyglada, a Jason tez wygladal mlodo w Roswell.\


Happily_ever_after

A tak na marginesie to porownajcie ja do Chandry Wilson, ktora gra dr Bailey, a sa w tym samym wieku.

Happily_ever_after

Jak dla mnie Chandra sprawia wrażenie przynajmniej o 10 lat starszej:P niekoniecznie z powodu wyglądu, tylko, że przy Ellen wygląda się po prostu starzej. Porównajcie Kate Walsh i Ellen jak stoją obok siebie. Kate jest tylko o 2 lata starsza, a przy Ellen wygląda starzej.

Happily_ever_after

hmm ze co?? nie zdawalam sobie z tego sprawy. a swoja droga bylam zaskoczona jak sie dowiedzialam ze ellen ma tyle lat ile ma. i wg mnie to dobra aktorka, lubie jej glos i charakterystyczny sposob chodzenia:)

Akasha

Mi też od razu rzuciła się w oczy bo jest zaj*** :D Uwielbiam ją :) Nie jest może super piękna ale ma kurcze w sobie to coś :) Naprawdę fajnie gra. W ogóle ten serial jest the best.
Ps.Tak na margiesie to kręcą mnie filmy o lekarzach :D
Pozdrawiam :*

Akasha

A mnie pasuje do tej roli świetnie i nie wyobrażam sobie nikogo innego jako Meredith Grey. Jest świetna i wcale nie wygląda staro, bardzo ją lubię.

Akasha

Nie wiem ile lat ma w serialu. Aż tak uważnie to nie oglądam. Ale rzeczywiście wygląda staro. Ale akurat to mnie nie drażni. Może zrobiła sobie pare lat przerwy a może dopiero pojakimś czasie zdecydowała się na studia. Denerwuje mnie to że wszyscy faceci tak na nią lecą i tak się nią zachwycają, a wcale nie jest zbyt ładna. (na zdjęciu na swojej stronie wygląda ładnie ale to chyba w dużej mierze zasługa makijażu). Poza tym ma rzeczywiście denerwujący sposób mówienia. I nie chodzi mi tu nawet o głos bo lektor wszystko i tak zagłusza. Chyba ma jakąś wadę wymowy. W każdym razie to moje subiektywne odczucia wobec niej, kto się zgodzi to się zgodzi a kto nie to nie.

Akasha

Zgadzam się całkowicie. Ona ma 38 lat, na jej twarzy widać, że nie jest młoda. Stażystka z niej marna. Ogólnie bardzo mnie irytuje w tym serialu, jej głos, jej twarz... Szkoda, że nie wybrali kogoś innego do roli Meredith... Jest tylu zdolnych, młodych aktorów...

eoq

taaa napewno wybrali by Ciebie :P Meredith Rulezzzzz

Akasha

sądząc po serialu z treści wynika, ze w serialu ma jakieś 25-26 lat. było mówione, że z ojcem nie gadała od 20 lat a on odszedł od nich jakoś jak ona miała 5 lub 6. moim zdaniem pasuje do tej roli. zresztą gdyby to np. Katherine Heigl grała ją to nie pasowała by do Dereka. ja ją uwielbiam. jest to fajna aktorka a postać jest świetna po prostu :) i wcale nie jest płytka!!

tess_harding_2

a mi się właśnie podoba jej głos :). i to lekkie seplenienie :D. cute <3

Akasha

Stara jak na stażystkę jest, przyznam. Jednak jak dla mnie pasuje do tej roli i w niczym nie przeszkadza mi jej głos, dodaje jej uroku.
Może nie jest wielce piękna, ale nie ma kobiet brzydkich, tylko zaniedbane- a do takich nie należy ;)

pozdrawiam,
Kola

kola_unikalna

za stara na stażystkę? to chyba nie widzieliście jeszcze 4 sezonu i stażysty Normana :p

juliee_

widzielismy :p na szczescie norman to spoko typ i sam stwierdzil, ze jest za stary po czym odszedl z serialu;p

Akasha

czepiacie sie. nigdy mi nie przyszło do głowy ze jest za stara.

FisherN

mi też to nie przyszlo nigdy do glowy:) wg mnie pasuje w 100% do roli meredith

Akasha

Wyglądała dobrze. I dobrze tez grała.

P.S Mnie osobiscie działa na nerwy swoją postacią, ale bądźmy subiektywni. Gra dobrze .

Mehokat

chyba bądzmy obiektywni albo nie badzmy subiektywni.

Akasha

czemu zakładasz, że stażyści muszą być młodzi? można pójśc do akademi medycznej czy czegos innego kiedy się chce = stażysta może mieć nawet 60 lat... SPOILER : w 4 sezonie Alex będzie miał stażyste, który napewno odbiega od 30...

Akasha

na Akademii Medycznej spędzasz 5 lat, albo dłużej jgdy porawiasz rok.
zaczynasz studia w wieku 20 lat, a jak zaczniesz je pozniej? majac w 25, 30 lat bo tak tez sie zdarza,wygladasz na starego Stazyste proste

ania234

ale ona ma 40 lat a nie 25, 30.

eoq

sory bardzo ale koles który gra alexa jest tak naprawde tylkoo jeden rok młodszy od ellen pompeo! do niego tez sie przywalicie? ale pewnei nie bo bardziej rzeźko wyglada ;) ( a tak w anwiasie to mi sie on podoba choć obecnie ma 38!) a w serialu ellen zaczeła grac w wieku 35 lat bodajze

shy_2

bardzo często aktorzy grają postacie dużo młodsze od siebie samych:)

aneczka_89

Według mnie wiek ma niewielkie znaczenie, jeśli odgrywa się swoją postać dobrze. Ellen gra bardzo dobrze- ona nie gra Meredith tylko jest Meredith i dla mnie nie ma innej opcji, żeby zastąpiła ją np.: Katherine Heigl czy Sandra Oh, nie mówiąc już o Kate Walsh czy Chandrze Wilson. Ellen nie wygląda jakoś super młodo, ale staro też nie, według mnie jest ładna i ma figurę niemal jak modelka. Jeśli jest osoba, do której chciałabym być podobna w tym wieku to jest to właśnie Ellen. Co do samego serialu, to bardzo lubię jej postać, świetnie dobrali ją z Patrickiem Dempseyem, o wiele lepiej niż jego i Kate, ale mniejsza z tym. Ktoś napisał, że Meredith jest płytka? Według mnie nie jest, a jej przemyślenia w serialu są świetne. Co do głosu, bo o nim też była mowa, to Ellen ma chyba na to niewielki wpływ. Każdy rodzi się ze swoją barwą głosu.

Lady_From_Burton_World

ja też uważam, że Ellen świetnie pasuje do roli Meredith:))

Akasha

jest zarabista najlepsza z tego serialu ma cos w sobie ma;d;D:D

Merlinaa

Ellen jest po prostu piękna i tyle. Jeszcze nie widziałem z Nią słabego filmu, a w „Mili księżycowego światła” zagrała świetnie.
Pozdrawiam

Mr_Caicos

Moim zdaniem jak najbardziej pasuje do reszty i ciesze się że do tej roli wzięli ją a nie jakąś młodą gwiazdeczke która wogóle nie ma talentu!!

Akasha

wg mnie bez wyrazu jest... może się mylę

brethe

Może nie jest wspaniałą aktorką ale ja ją lubie ;)

Akasha

Ojej... no i co, że ma 40 lat, jak w ogóle na tyle nie wygląda... Chciałabym tak wyglądać w jej wieku:_
Meredithhh Ruuuzlez:):)

Guusje

Ona ma tylle lat ?? WoW ;O Nawet nie wiedziałam To faktycznie bardzo młodo wygląda!!

Frantic_Girl

No wygląda młodo.. :):) Bardzo młodo i bardzo się cieszę ,że gra w Chirurgach , Stażystka moze troche nie odpowiednio dobrana psotać aktorska ale sprawdizła się i zagrała super.

umc__

Mnie wkurza w Chirurgach ten jej głos i wygląd i żałuję, że jej roli nie nie gra inna aktorka a w 3 serii kiedy Meredith się utopiła miałam nadzieję że umrze chociaż wiedziałam że niestety jest główną bohaterka i nie uśmiercą jej . Szkoda

Malazaa

Moim zdaniem bez Meredith ( czyli Ellen Pompeo ) serial Grey's Anatomy byłby inny i nie wiem czy taki fajny ... Moim zdaniem ona ma w sobie to coś i wygląda ładnie ( jak normalna dbająca o siebie kobieta ) Chyba każdy woli oglądać losy normalnie wyglądającej kobiety, a nie jakiejś sztucznej blondynki ... Moim zdaniem Ellen z Patrickiem świetnie się dogadują, a nawet jest między nimi chemia co widać na ekranie ... Ellen nie wygląda na 39 lat ... Tym bardziej, że wszyscy w GA oprócz Katherine Heigl są po 35 więc nie rozumiem jaki macie problem z jej wiekiem !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones