Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

Kocham ten serial... Mogłabym go ogladać i ogladac, ale jak widze ją...
Jak na mnie to ona psuje całość, po prostu nie moge na nia patrzec ;/
Jak ktos moze powiedziec ze jest "piekna"
Film ogladał by sie o wiele lepiej bez niej i jej problemów ;/

aniutek_15

O lol. A myślałam, że jestem sama. Byc może jest niezłą aktorką, ale w tym serialu nie przypadła mi do gustu.
pzdr;)

aniutek_15

jak nie możesz na nią patrzeć to po co oglądasz ten serial? jest jedną z głównych aktorek.. piszesz jakies pierdoly.. nie uwazasz ze jest "piekna" ok.. Ty moze tez nie jestes, i jestes zazdrosna ze takim ludziom sie udaje.. i mimo ze nie chcesz jej ogladac to ja ogladasz.. tak jak okolo 100 mln ludzi na tym świecie. Weź sie człowieku zastanów co mówisz o innych.. albo lepiej .. stań przed lustrem i popatrz na siebie.

Keeristorm

Moze ujme to tak... Denerwuje mnie bardzo jej postać we filmie. A Aktorka tylko dobija!! Według mnie przesadzaja nad jej problemami... To jak uzala sie nad soba bo nie wiem czy poraz 1000 przespac sie z z "MAG Seksim" Allen Pompeo jest OKROPNIE brzydka, fakt jestem dziewczyna, ale nie zazdroszcze jej NICZEGO.. I potrafie przyznać, że inna kobieta jest piekna...Nie mam z tym problemu :)

aniutek_15

Kiedy zaczynałam oglądać ten serial i widziałam kilka odc, to strasznie mnie wkurzała, wręcz nie mogłam na nią patrzeć, ale jak zaczęłam oglądać wszystkie odcinki od początku, to zrozumiałam dlaczego jej postać taka jest i teraz nie wyobrażam sobie tego serialu bez niej. Uważam, że gra właśnie tak jak powinna i naprawdę nie mam nic do niej. :)

użytkownik usunięty
catarina

dokładnie. na początku jej nie znosiłem, teraz nie wyobrażam sobie tego serialu bez niej... ale pewnie nie jestem obiektywny, bo lubię bohaterki które są "zimnymi zołzami" ;D

użytkownik usunięty
catarina

Mam dokładnie takie same odczucia. W ogóle ten serial dla mnie jest w pewnym sensie o tym, że pokręceni ludzie też mają szansę na szczęście w życiu i to jest moim zdaniem bardzo pozytywne przesłanie. A Pompeo, moim zdaniem, ma pewną manierę w sposobie mówienia, zachowania - nie wiem, na ile to ona sama, a na ile gra - ale zgadzam się, że pasuje to do postaci. Taka pewna dziecinność, niedojrzałość emocjonalna. Poza tym z czasem Meredith wyraźnie się zmienia, staje się bardziej opanowana itd. doskonale pokazuje to odcinek 19., bodajże, z 5. sezonu (Elevator love letter) i zgadzam sie w 100% z tym, co mówi wtedy Derek w windzie... Pompeo udaje się to oddać i za to zyskała sobie mój wielki szacunek, jako aktorka.

użytkownik usunięty
Keeristorm

Dokładniej To Meredith jest główną Bohaterką, sama nazwa serialu to "Grey's Anatomy " .

użytkownik usunięty

Aktorka śliczna, i bardzo mi odpowiada sposób w jaki odgrywa rolę Meredith.

A co do tytułu serialu: "Anatomia Grey'a" to tytuł chyba najważniejszego i najbardziej znanego podręcznika studentów medycyny, i to poprostu aluzja to nazwiska głównej postaci, mrugnięcie okiem do widza(;

użytkownik usunięty

Kurde, miało być "Anatomia" - Grey(;
Pozdro dla fanów serialu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones