Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

Skąd posypały się te dyszki...? To przecież najbardziej nieznośna, irytująca postać w "Chirurgach". Wiecznie niezdecydowana, nudna... a w dodatku zaniedbana i jakas niedomyta...

Co wzbudza sympatię w Meredith (bo z innych ról pani Pompeo nie jest za bardzo znana)?

szuwarcia

Muszę się z Tobą zgodzić. Też nie mam pojęcia dlaczego ona znalazła się tak wysoko. Chirurgów uwielbiam, ale Meredith jest przeze mnie najmniej lubianą postacią ze wszystkich bohaterów serialu. Czasami wręcz mnie nawet drażni.
A oprócz Chirurgów nie zagrała w niczym więcej godnym uwagi.

Megi_12

ja bym neiu powiedziala ze ona... bardziiej wkurzajaca jest izzi ;/;/;/ mysli ze taka piekna a to wcale nie prawda....ja nie wiem co w niej wszyscy widza

Merlinaa

Bo Izzie jest piękna akurat xD

A Meredith... serio, nie mówię o kobietach, ze są brzydkie. ZXwykle. Bardzo rzadko mi się zdarza nazwać tak kobietę. Ale Ellen mi się tak cholernie nie podoba, że nie umiem inaczej :)

Megi_12

Według mnie np. Mila księżycowego światła to jeden z lepszych filmów.

szuwarcia

Może rola Meredith właśnie na tym polega - na byciu nieznośną i irytującą. Przecież oceniamy tu pod względem aktorstwa, a nie sympatyczności w filmie... Moim zdaniem w serialu gra dobrze. A tyle ludzi lubi ją faktycznie z roli w Chirurgach, ale myślę, że nie ze względu na jej charakter w serialu, tylko może ze względu na jej 'złote myśli' w serialu i to że jest główną bohaterką. Co do nie przestrzegania higieny :p Jako stażystka nie ma czasu na nic, więc może to z tego wynika, że jej skóra wygląda na zaniedbaną. ;] pozdrawiam.

Pataa

Ale Christina i Izzie są czyste :D

Mnie to dziwi, bo generalnie ludzie nie oceniają pod względem aktorstwa, to raczej ranking popularności.

szuwarcia

Hmm, ja ją uwielbiam, właśnie Meredith jest moją ulubioną postacią.. Przez jakiś czas nawet czesałam się tak jak ona. (;

Chyba naprawdę jej nie lubisz, bo argument, że wygląda na niedomytą
jest trochę na wyrost ;p

szuwarcia

Właśnie na tym polega jej piękno.Jest bardzo dziwna i dzięki temu piękna.

karamagilla

W serialu najbardziej lubie ją Dereka i Addison . Oni Po prostu mają coś w sobie addison jest taka pewna i po prostu ciekawa a derek jest łądny i taki psauje to meredith ..
O Meredith mozna mówić dużo . w serialu gra taka niezdecydowaną paniusie któa gra na dwa fronty lecz większość widzów ją lubi najbardziej ;]

umc__

Ja tam lubię Krychę. Ona jest wyrazista. Meredith to dla mnie lelum :)
Myślałam, ze nie jestem odosobniona w tych odczuciach, a tu proszę :)

szuwarcia

Także najbardziej nie lubię Meredith,w ogóle widziałam pare filmów z Ellen i nie zabłysneła,jej wysokie miejsce w Top 100 jest dla mnie niezrozumiałe:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones