Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

15 lat młodszym wyglądem, bo dla mnie to nie jest argument. W filmie jest zwykłą szmatą bo zdradziła swojego faceta, każda kobieta p o1 zdradzie to szmata.

eee skąd ty taki poinformowany? przecież nie lubisz tego serialu to po co oglądasz? i wcale nie zdradziła :/ widać uważnie oglądasz..

chyba bardzo dużą przyjemnosc ci sprawia wchodzenia na forum roznych osob albo filmow i "objeżdżanie" ich.
Nie przypominam sobie żeby serialowa Meredith kogoś zdradziła...

Lexie mi się zdaje, że on szuka po prostu jakiejś zaczepki żeby rozwinąć swój temat wykorzystując przy tym wyzywanie albo gnojenie osób których nie zna ani niema o nich pojęcia... rbk17 nudny już jesteś no i (będę się powtarzał) ZA GŁUPI na to forum.

użytkownik usunięty
tomekhk

Ok jestem głupi i nudny. Uszanuję Twój "geniusz" do oceniania ludzi i nie będę więcej tu pisał.

To jest chyba jedyna mądra rzecz jaką tutaj napisałeś. Jestem bardzo wdzięczna

Lexie

facet po pierwszej zdradzie to też k****. pewnie masz coś na sumieniu, ze pierdołami się zajmujesz.

kathi

zapewne sam rbk17 doświadczył kiedyś zdrady i teraz wylewa cała swoja gorycz na przypadkowych forach. no cóż, życie nieraz kopie po dupie ;)

użytkownik usunięty
sheste

Rola jak rola, scenarzyści kazali zdradzić to zdradziła............jak można czepiać się roli aktorki, ważne jak kreuje tą postać:):)

a kogo ona zdradziła? Przecież ona niczego takiego nie zrobiła...

argument,że jest szmatom jest żenujący...ale faktycznie,dlaczego 40letnia kobieta ma grać dwudziestoparolatke??tak samo dlaczego trzydziestki grają pięćdziesiątki??show biznes jest popaprany :/ mi tam pasuje do tej roli :) ale myślę,że niejedna młodsza aktorka mogłaby zagrać ją równie dobrze a nawet lepiej,ale mimo mojego zdziwienia fajnie,że ktoś w tym wieku dał jej szanse

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones